Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
 

NOVINKY

arr310-ROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR - Whirlpool Vďaka vysokej kvalite a spoľahlivosti majú odteraz tiché práčky Whirlpool až 10-ročnú záruku na... arr3Opäť ďalšie vynikajúce umiestnenie značky Siemens v dTeste Ďalšie vynikajúce umiestnenie značky Siemens v dTeste Automatická práčka Siemens WM 16S890EU... arr3Bosch opäť boduje v nezávislom teste časopisu dTest  Bosch opäť boduje v nezávislom teste časopisu dTest Víťazom testu rýchlovarných kanvíc sa stala... arr3Bosch si pripisuje dvojnásobné víťazstvo v spotrebiteľskom teste časopisu dTestBosch si pripisuje dvojnásobné víťazstvo v spotrebiteľskom teste časopisu dTest. Jednoznačnými...

TOVAR V AKCII

akciová cena 579,00 EUR
skladom
akciová cena 193,00 EUR
skladom
akciová cena 699,00 EUR
skladom

KONTAKTY

Peter Srnka – Elektro-služba
Radlinského 14
920 01 Hlohovec
tel: 0903 717 658
info@bestmarket.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

akciová cena 399,00 EUR
skladom
akciová cena 409,00 EUR
skladom
akciová cena 699,00 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi veľa 47% Veľa 36% Nie príliš 8% Vôbec 9%

 

 


Bosch opäť boduje v nezávislom teste časopisu dTest

 

kanvica Bosch TWK8611Bosch opäť boduje v nezávislom teste časopisu dTest
Víťazom testu rýchlovarných kanvíc sa stala varná kanvica Bosch TWK8611 radu Styline
  • Víťazná varná kanvica Bosch TWK8611 bola označená ako rýchla, úsporná, s ľahkou obsluhou a dobrou tepelnou izoláciou
  • V celkovom hodnotení kvality získala varná kanvica Bosch ako jediná známku „veľmi dobre“ so ziskom 82 %
  • Prvenstvo sa vzťahuje tiež na model TWK8613, ktorý sa líši iba farebnou úpravou
Domáce spotrebiče značky Bosch sa pravidelne umiestňujú na popredných miestach v nezávislých spotrebiteľských testoch tak v zahraničí, ako v Česku a Slovensku, a dokazujú tak svoju vysokú kvalitu, trvanlivosť a používateľskú priateľskosť nielen pri používaní v domácnosti, ale aj počas náročného testovania. Varná kanvica Bosch TWK8611, ktorá sa stala víťazom testu v januárovom čísle nemeckého časopisu Stiftung Warentest, teraz zažíva úspech tiež na domácej pôde. V aprílovom vydaní českého nezávislého spotrebiteľského časopisu dTest svoje víťazstvo potvrdila a v celkovom hodnotení navyše nechala svojich súperov ďaleko za sebou.
Do testu rýchlovarných kanvíc, publikovaného v aprílovom čísle časopisu dTest, bolo zaradených celkovo sedemnásť kanvíc rôznych značiek. Testované boli tak kanvice s možnosťou regulácie teploty, ako kanvice štandardné, bez regulácie. Hodnotené boli všetky spoločne podľa týchto kritérií s odlišnou percentuálnou váhou: varenie vody (50 %), filter vodného kameňa (5 %), hlučnosť (10 %), obsluha (20 %), kvalita spracovania (5 %) a povrchová teplota (10 %).
Víťazom testu sa stala varná kanvica Bosch TWK8611 radu Styline, ktorá bola nadpriemerne hodnotená prakticky vo všetkých testovaných kategóriách a ako jediná z testovaných kanvíc získala takmer vo všetkých čiastkových skúškach hodnotenie veľmi dobre. Časopis dTest ju označil za úspornú, s ľahkou obsluhou a dobre tepelne izolovanú. V sprievodnom článku vyzdvihli predovšetkým jej úspornosť, danú presným automatickým vypínaním v okamihu, keď voda dosiahne bod varu alebo nastavenú teplotu, a tiež jej bezpečnosť z hľadiska povrchovej teploty. Prvenstvo testu sa okrem varnej kanvice Bosch TWK8611 (farba: biela/antracit) vzťahuje aj na model TWK8613, ktorý sa líši len svojou farebnou úpravou (farba: čierna /antracit).
Varná kanvica Bosch TWK8611 radu Styline zbiera jedno ocenenie za druhým a obľúbená je aj u spotrebiteľov, ktorí kladne hodnotia nielen možnosť nastavenia štyroch teplotných stupňov, funkciu udržovania teploty či bezpečnosti prvkov, ale tiež jej vyberaný dizajn, ktorého zásluhou patrí medzi dizajnové skvosty v portfóliu značky Bosch. Preto nečudo, že sa môže okrem víťazstva v nezávislých testoch pýšiť aj prestížnym dizajnovým ocenením Reddot Design Award,“ popisuje prednosti víťaza testu Miroslav Veselý, marketingový riaditeľ značky Bosch.
Varná kanvica Bosch TWK 8611 Styline (TWK 8613 Styline)
Kapacita: 1,5 l vody
Príkon: max. 2 400 W
Nastavenie teploty: 70 °C, 80 °C, 90 °C, 100 °C
Keep Warm Function – funkcia udržiavania teploty
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,24 €