Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
 

NOVINKY

arr310-ROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR - Whirlpool Vďaka vysokej kvalite a spoľahlivosti majú odteraz tiché práčky Whirlpool až 10-ročnú záruku na... arr3Opäť ďalšie vynikajúce umiestnenie značky Siemens v dTeste Ďalšie vynikajúce umiestnenie značky Siemens v dTeste Automatická práčka Siemens WM 16S890EU... arr3Bosch opäť boduje v nezávislom teste časopisu dTest  Bosch opäť boduje v nezávislom teste časopisu dTest Víťazom testu rýchlovarných kanvíc sa stala... arr3Bosch si pripisuje dvojnásobné víťazstvo v spotrebiteľskom teste časopisu dTestBosch si pripisuje dvojnásobné víťazstvo v spotrebiteľskom teste časopisu dTest. Jednoznačnými...

TOVAR V AKCII

akciová cena 189,00 EUR
skladom
akciová cena 499,00 EUR
na dotaz - obvykle 3-7 dní
akciová cena 2 099,00 EUR
skladom

KONTAKTY

Peter Srnka – Elektro-služba
Radlinského 14
920 01 Hlohovec
tel: 0903 717 658
info@bestmarket.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

akciová cena 699,00 EUR
na dotaz - obvykle 3-7 dní
akciová cena 539,00 EUR
skladom
akciová cena 499,00 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi veľa 47% Veľa 36% Nie príliš 8% Vôbec 9%

 

 


Bosch si pripisuje dvojnásobné víťazstvo v spotrebiteľskom teste časopisu dTest

Bosch si pripisuje dvojnásobné víťazstvo v spotrebiteľskom teste časopisu dTestJednoznačnými víťazmi testu kuchynských robotov sa stali dva modely radu Styline

  • Kuchynské roboty Bosch MUM 54230 a MUM 54420 radu Styline dosiahli nadpriemerné výsledky pri príprave pokrmov a nápojov
  • Kladné hodnotenie bolo tiež za dobrú obsluhu a za bezpečnosť
  • Model Bosch MUM 54420 navyše získal ocenenie „Výhodný nákup“
  • Prvenstvo sa vzťahuje aj na kuchynský robot Bosch MUM 54Q40, ktorý je nástupcom modelu MUM 54230
Šľahať, miešať, hniesť, trieť, krájať, mixovať alebo strúhať… To a omnoho viac dokážu kuchynské roboty Bosch. A navyše – sú v týchto spôsoboch prípravy pokrmov najlepšie! Dokazuje to teraz aj najnovší test multifunkčných kuchynských robotov, publikovaný v májovom čísle českého nezávislého spotrebiteľského časopisu dTest. Kuchynské roboty Bosch MUM 54230 (a jeho nástupca MUM 54Q40) a Bosch MUM 54420 sa stali jednoznačným víťazom celého testu a dokázali tak, že ich vysoká kvalita a používateľská priateľskosť je cenená nielen pri používaní v domácnosti, ale tiež počas náročného testovania.
Do testu kuchynských robotov, publikovaného v májovom čísle časopisu dTest, bolo zaradených celkovo 18 multifunkčných robotov rôznych značiek. Hodnotené boli podľa týchto kritérií s odlišnou percentuálnou váhou: funkcia (50 %), obsluha (40 %), konštrukcia a spracovanie (10 %). Pri prvom kritériu bola hodnotená úroveň vypracovania ponúkaných funkcií spotrebičov, z hľadiska obsluhy bola posudzovaná napríklad prehľadnosť a zrozumiteľnosť návodu na použitie, jednoduchosť obsluhy spotrebiča pri bežnom použití, jeho čistenie, možnosti uloženia a hlučnosť. Kritérium „konštrukcie a spracovania“ hodnotilo celkovú kvalitu prístroja, čepelí a ďalšieho príslušenstva.
Jasnými víťazmi celého testu sa stali kuchynské roboty Bosch MUM 54230 Styline a Bosch MUM 54420 radu Styline, ktorý navyše získal ocenenie „Výhodný nákup“. Víťazné spotrebiče Bosch dosiahli veľmi dobré výsledky pri príprave pokrmov aj nápojov a kladne boli ohodnotené tiež za dobrú obsluhu a za bezpečnosť. Časopis dTest ďalej pozitívne hodnotil napríklad stabilitu prístroja pri práci, kryt proti striekaniu s plniacim otvorom, legendu na prístroji na nastavenie vhodnej rýchlosti pre rôzne príslušenstvo, osvetlené koliesko na nastavenie rýchlosti a taštičku na príslušenstvo. Prvenstvo v teste sa vzťahuje aj na kuchynský robot Bosch MUM 54Q40 Styline, ktorý je nástupcom modelu MUM 54230.
S kuchynskými robotmi Bosch je radosť pracovať. S ľahkosťou a precíznosťou pomocou nich pripravíte suroviny na svoj obľúbený pokrm a konečný výsledok bude lahodiť nielen vášmu oku. Roboty sa môžu navyše pochváliť jedinečným vzhľadom, ktorý bol ocenený aj prestížnou dizajnovou cenou Reddot Design Award. Teší nás, že vysokú kvalitu a používateľskú priateľskosť kuchynských robotov Bosch teraz ocenili aj nezávislí odborníci z časopisu dTest,“ komentuje výsledky testu Miroslav Veselý, marketingový riaditeľ značky Bosch.
Kuchynský robot Bosch MUM 54230 Styline (MUM 54Q40 Styline)
Príkon: 900 W
Multi Motion Drive – dynamický planetárny pohon
7 rýchlostných stupňov
Antikorová miešacia misa s objemom 3,9 l
Mäsový mlynček, lis na citrusy
Interaktívne DVD s receptmi
Možnosť doplniť výbavu individuálnym zvláštnym príslušenstvom
Farba: biela/strieborná
Odporúčaná maloobchodná cena: 309,24 €

Kuchynský robot Bosch MUM 54420 Styline
Príkon: 900 W
Multi Motion Drive – dynamický planetárny pohon
7 rýchlostných stupňov
Antikorová miešacia misa s objemom 3,9 l
Interaktívne DVD s receptmi
Možnosť doplniť výbavu individuálnym zvláštnym príslušenstvom
Farba: ružová/strieborná

Odporúčaná maloobchodná cena: 349 €