Antik Set-top box Nano 3S

Neohodnotené
Značka: Antik
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: NANO3S
109 €
Antik Set-top box Nano 3S
Neohodnotené
Značka: Antik

POPIS:

 

 

Najnovšia verzia obľúbeného Hybridného satelitného Antik NANO 3S teraz už aj so vstavaným OLED displejom zobrazujúcim čas, názov stanice či názov vysielanej relácie a iné. a s neskutočnou kvalitou obrazu v rozlíšení až UHD/4K a podporou HDR (High Dynamic Range).

STB Umožňuje sledovať ako satelitnú, tak aj digitálnu/IPTV televíziu s bohatou ponukou TV kanálov. Okrem sledovania televízie ponúka aj smart funkcie ako TV archív, nahrávanie, EPG, USB Media player, a ďalšie. Jedinečná funkcia STB je "TV Plugin", ktorý umožňuje pridávať do zoznamu programov vlastné zdroje videa a TV kanálov ako kamery či internetové streamy.

Unikátna možnosť využiť Nano 3S ako bránu pre pripojenie senzorov inteligentnej domácnosti Antik SmartHome a ovládať domov cez TV prijímač, aplikáciu v smartfóne či PC. Podpora sledovania IP kamier Antik SmartCam vrátane upozornenia na pohyb priamo na obrazovke počas sledovania TV.

Balenie obsahuje Antik Nano 3S so zabudovaným OLED displejom, napájací zdroj, diaľkový ovládač, batérie do diaľkového ovládača, HDMI kábel.

Box môžete pripojiť na internet prostredníctvom sieťového kábla.

Upozornenie. Poskytovateľ služby negarantuje stabilný príjem TV vysielania pri nedostatočnom príjme sat. signálu resp. internetového pripojenia. Pre sledovanie programov prostredníctvom internetu v štandardnom rozlíšení (SD) je nevyhnutná rýchlosť internetu priemerne 2 Mbps, pre sledovanie programov vo vysokom rozlíšení (HD) je potrebná priemerná rýchlosť 5 Mbps.
Vašu rýchlosť internetu overte na niektorom merači rýchlosti, napríklad na https://www.speedtest.net/ !!! 


Vstupy / výstupy:
Čítačka kariet CONAX DVB-S/S2
HDMI 2.0a Interface
TOSLINK digitálny audio
USB 2.0 USB 3.0 RJ45 (Ethernet 10 / 100BaseTX)
3,5 mm jack vhodný pre SCART alebo RCA adaptér,
Integrovaný SmartHome GW,
868MHz Vstup pre externý infračervený prijímač diaľkového ovládača

 

Základné parametre: výkon CPU (15000DMIPS) 4-jadrový Cortex A53 procesor Grafický akcelerátor Mali-450 1GB DDR4 RAM Rýchlejší DDR výkon s podporou DDR4 Dekódovanie až 4kp60 (UHD) 10-bit HEVC/H.265, 10-bit VP-9 Enkódovanie až 1080p30 (FullHD) H.264, HEVC HDR podpora – HDR10 a HLG Nízka spotreba v pohotovostnom režime HDMI CEC, IR / UHF RC vstup Ďalšie vlastnosti: Podpora CONAX Vstavaný OLED displej 4K/UHD (2160p, 60 snímok za sekundu) video podpora a krištáľovo čistý digitálny zvuk Interaktívna televízia – Multicast a OTTTV, Elektronický sprievodca programov, VOD, Mozaic, TV Plugin - pridávanie vlastných kanálov Podpora Network PVR Segmentové steamovanie a ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre OTT doručenie, aj v nízkej rýchlosti siete Interný SmartHome gateway 868MHz s podporou Z-Wave protokolu CPU a pamäte:
CPU Hi3798MV200 Quad Core 64bit ARM Cortex A53, až 2GHz, 15000 DMIPS GPU Multi-core GPU Mali-450 s Open GL ES2.0/1.1,Open VG1.1
DRAM 1 GB DDR4 Flash 512 MB

 

 

Technické špecifikácie:
Šírka x hĺbka x výška 115 x 115 x 32 (mm) (bez obalu)
Hmotnosť 180 g (bez príslušenstva a obalu)
12V / 1A (externý napájací adaptér 100-240 V, 50 / 60Hz)

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zariadenia
Hmotnosť: 0.18 kg
výrobca: Antik
Kód produktu v katalógu: Nano 3S

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×