POPIS:

 

Difuzér ZOE

Elegantný aróma difuzér Zoe s Amber Light™ vytvára nezabudnuteľné momenty. Jeho bronzovo sfarbený “plameň” v kombinácii s tým správnym esenciálnym olejom premení miestnosť na oázu pokoja. Zoe disponuje aj USB pripojením, môžete si ju tak zapnúť kdekoľvek a kedykoľvek.

 

30 m²

 

0,08 l

 

USB

 

Tichý chod

 

 

 

Jedinečné jantárové svetlo

Jantárové svetlo Amber Light™ Zoe zviditeľnilo a oteplilo inak chladnú hmlu. Bronzovo zafarbený “plameň” dodáva každej miestnosti do 30 m2 pôvabný nádych, romantickú atmosféru a vytvára chvíle pohody až celých 10 hodín.

 

 

Ako Zoe funguje?

Pomocou ultrazvukovej technológie mení vodu zmiešanú s pár kvapkami esenciálnych olejov veľmi rýchlou pulzáciou na mimoriadne jemnú prevoňanú hmlu, ktorú rozptyľuje do svojho okolia. Je to najšetrnejší a najúčinnejší spôsob distribúcie vône do priestoru.

 

 

Použiteľná kdekoľvek

Zoe je víťazkou v každom ohľade: medzi jej najdôležitejšie benefity patrí USB pripojenie pre mobilné použitie a adaptér pre domáce použitie. Môžete si ju tak zapnúť kdekoľvek a kedykoľvek. Akonáhle difuzér vyčerpá náplň, automaticky sa sám vypne a počká, až ho znovu naplníte a spustíte.

 

 

Pohodlné nastavenie

A aby nedošlo k narušeniu vášho zaslúženého nočného odpočinku, môžete stlmiť jantárové svetlo Amber Light™ alebo ho úplne vypnúť.

 

 

Jednoduchá údržba

Údržba Zoe je veľmi jednoduchá, stačí raz za čas vyutierať zvonku navlhčenou handričkou a dôkladne osušiť. Na ultrazvukovú membránu a vnútorné časti môžete použiť štandardný odvápňovač do domácnosti alebo náš Cleaner&Descaler.

 

 

Hodí sa všade

Vďaka príťažlivému jantárovému svetlu, kompaktným rozmerom, elegantnému dizajnu a USB pripojeniu nie je miesto, kde by sa Zoe nehodila. Pokojne si ju môžete vziať všade so sebou.

 

 

Aromaterapia

Vôňa dokáže zásadne ovplyvňovať našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje.

 

 

Esenciálne oleje

100 % čisté esenciálne oleje od výrobcu Stadler Form alebo Doterra vám spolu s týmto produktom dotvoria Vaše priestory, v ktorých sa budete cítiť príjemne. Použiť môžete aj iné bežne dostupné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

 

 

 

Technické parametre:

 

VEĽKOSŤ MIESTNOSTI                   max. 30 m² / 75 m³

VÝKON                                                max. 8 g/h

PREVÁDZKA                                     10 hod.

OBJEM NÁDRŽKY NA VODU           80 ml

ROZMERY                                          113 x 105 x 113 mm

HMOTNOSŤ                                        0,3 kg

HLUČNOSŤ                                         < 27 dB (A)

MENOVITÉ NAPÄTIE                         DC 5V/2A

VÝKON                                                5 W 

 

 

DODATOČNÉ DÁTA  

  • Aróma difuzér s efektom plameňa
  • USB napájanie
  • Technológia Amber Light
  • Nočný režim
  • Automatické vypnutie
  • Aromaterapia
  • StadlerForm Premium Servis