Indukčná varná doska 30 cm široká (Domino) rady Ultra Boost; povrch z čierneho skla; rovné hrany; možnosť zapustenia do pracovnej dosky; dotykové ovládanie Intellect Easy; ; 10 stupňov nastavenia výkonu; 2 varné zóny: predná 18 cm (3100 W), zadná 21 cm (3600 W); funkcia Ultra Boost pre okamžitý prístup k maximálnemu výkonu pre obe varné zóny; 2 x časovač 1-99 min.; Funkcia Clean Lock; celkový príkon 3700 W; 10 bezpečnostných prvkov
- Indukčná varná doska 30 cm široká (Domino)
- Povrch z čierneho skla
- 2 nezávislé varné zóny: 1 x 21 cm / 3,6 kW, 1 x 18 cm / 3,1 kW
- Celkový príkon 3,7 kW
- Dotykové ovládanie Intellect Easy
- 10 stupňov nastavenia výkonu
- Najrýchlejšia indukčná doska na trhu, až o 37% rýchlejšia než konkurencia (2 l vody privedie k varu už za 2:30 min.)
- Funkcia Ultra Boost pre okamžitý prístup k maximálnemu výkonu pre obe varné zóny
- Časovač 1-99 min. pre každú z 2 varných zón, Funkcia Clean Lock
- Možnosť zapustenia do pracovnej dosky
- Balíček 10 bezpečnostných prvkov
10 bezpečnostných prvkov
Úplne výnimočnú úroveň zabezpečenia prináša 10 prvkov, ktoré dokážu postrážiť takmer všetky aspekty práce s varnou platňou.Ultra Boost
Technologie Ultra BoostIndikátor zvyškového tepla
Indikátor informuje užívateľa o horúcom povrchu varnej dosky a je dobre viditeľný pri pohľade spredu.Dětská pojistka
Slúži na zablokovanie dotykových ovládačov proti náhodnej manipulácii.Autostop
varná platňa sa automaticky vypne zakaždým, keď ju zabudnete vypnúť ručne. V závislosti na nastavenom stupni výkonu sa čas, po ktorom sa varná zóna vypne, mení v rozmedzí niekoľkých hodín.Duozóna
Varná platňa je na ľavej strane osadená DUOZÓNOU, ktorú ide rozdeliť na dve samostatné varné zónyFunkcia "Clean Lock"
Dočasné uzamknutie varnej platne.| Kategória: | Varné dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6.05 kg |
| EAN: | 3660767980990 |
| Typ varnej dosky: | Indukčná |
| Povrch: | Sklo |
| Farba dosky: | Čierna |
| Hrany dosky: | Rovné hrany |
| Celkový príkon: | 3 700 W |
| Varné zóny: | Indukčné |
| Počet varných zón / horákov: | 2 |
| Predná: | 18 / 3100 |
| Zadná: | 21 / 3600 |
| Typ ovládania dosky: | Dotykové Intellect Smart |
| Umiestnenie ovládacieho panelu: | Predné |
| Displej: | Digitálny + LED |
| Funkcia PerfectSensor s teplotnou sondou: | Nie |
| Počet stupňov nastavenia výkonu: | 10 |
| Časovač varných zón: | Nezávislý pre každú zónu |
| Funkce Ultra Boost: | Ano |
| Booster: | Áno |
| Funkcia Clean Lock: | Áno |
| Počet bezpečnostných prvkov: | 10 |
| Indikácia zostatkového tepla varných zón: | Áno, samostatná pre každú varnú zónu |
| Termo poistka: | Áno |
| Detská poistka: | Áno |
| Možnosť zapustenia varnej dosky do pracovnej dosky: | Áno |
| Dodávaná s napájacím káblom: | Áno |
| Elektrické pripojenie: | 220-240 V / 50 Hz / 16 A |
| Pripojenie: | Jednofázové |
| Šírka: | 28,8 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Hĺbka: | 51 cm |
| Hmotnosť: | 5,6 kg |
| Šírka v balení: | 39,5 cm |
| Výška v balení: | 17,5 cm |
| Hĺbka v balení: | 59,5 cm |
| Hmotnosť v balení: | 6,05 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 26,5 x 49 |
| Rozměry spotřebiče pod pracovní deskou (V x Š x H): | 5,6 x 26,3 x 48,8 |
| Rozmery spotrebiča nad pracovnou doskou (V x Š x H): | 0,4 x 28,8 x 51 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
