Biela indukčná varná doska so šírkou 60 cm z radu Ultra Boost s variabilnou plochou a funkciou grilu.
Využite novú indukčnú varnú dosku Brandt BPI264HSW naplno vďaka praktickému roštu z odolnej liatiny. Funkcia grilu s priamym tlačidlom na ovládacom paneli varnej dosky ponúka optimálne parametre na pohodlné domáce grilovanie s vynikajúcimi výsledkami. Vďaka jedinečným vlastnostiam integrovaného grilu už nepotrebujete veľký záhradný gril ani objemné elektrické grily a môžete grilovacie párty presunúť priamo do kuchyne. Grilovanie na indukčných varných doskách Brandt je rýchle, pohodlné, zdravé a bezpečné. Grilujte ako šéfkuchár a pripravte si voňavé a šťavnaté domáce steaky, špízy, klobásy, ryby alebo zeleninu priamo vo vašej kuchyni.


Doska je vyrobená z odolného bieleho skla s dokonale rovnými okrajmi, ktoré umožňujú jej ľahké zapustenie do pracovnej dosky. Varná doska je dotykovo ovládaná a k dispozícii je celkom 15 nastavení regulácie výkonu. Využívať môžete 4 varné zóny: ľavú variabilnú HoriZone s funkciou Gril 40 x 23 cm s výkonom 3750 W a samostatné zóny 21 a 16 cm s výkonom 3600 W a 2500 W. Funkcia Ultra Boost umožňuje okamžitý prístup k maximálnemu výkonu pre všetky varné zóny; nezávislý časovač 1-99 min. pre všetky varné zóny; funkcie HoriZone, Gril, Var, Recall a Clean Lock.


K varnej doske je možné pripojiť aj robustný gril z pevnej a odolnej liatiny s vynikajúcou tepelnou vodivosťou. Veľkosť grilu je prispôsobená rozmerom varnej plochy horiZone a dokonale sa hodí k varným doskám Brandt s funkciou Grill. Grilovacia doska s rebrovaným povrchom je ideálna na tradičné domáce grilovanie mäsa, špízov, rýb, klobás alebo zeleniny. Vďaka veľkej grilovacej ploche môžete pripravovať niekoľko pokrmov naraz.


Nakŕmiť veľkú spoločnosť nebolo nikdy jednoduchšie a zábavnejšie! Vďaka grilovacím doskám získate dokonalú chuť grilovania pod holým nebom, kedykoľvek budete chcieť.
- Indukčná varná doska 60 cm široká s variabilnou plochou horiZone s funkciou Gril
- Povrch z patentovaného čisto bieleho skla
- Rovné hrany - vhodná na zapustenie do pracovnej dosky
- 4 nezávislé varné zóny: 1 x horiZone 40x23 cm/3,75 kW, 1 x 2 cm / 3,6 kW, 16 cm / 2,5 kW
- Celkový príkon 7,4 kW
- Dotykové ovládanie, 15 stupňov nastavenia výkonu
- ULTRA BOOST až o 20% rýchlejší ako klasický BOOST
- Funkcia umožňujúca nastavenie teplôt do dvoch nezávislých zón
- Funkcia Booster a časovač 1-99 min. pre každú zo 4 varných zón
- Funkcie Grill, Boil, Recall a Clean Lock ● Balíček 10 bezpečnostných prvkov
- Rozmery (VxŠxH): 6 x 60 x 51,8 cm
horiZone
horiZone - priestor pre maximálny komfort varenia10 bezpečnostných prvkov
Úplne výnimočnú úroveň zabezpečenia prináša 10 prvkov, ktoré dokážu postrážiť takmer všetky aspekty práce s varnou platňou.Ultra Boost
Technologie Ultra BoostBílé sklo Pure White
Čistě bílé sklo Pure White pro dokonalý estetický zážitekFunkcia "Recall"
Funkcia Recall slúži na vyvolanie posledného nastavenia varnej zóny.Boil
Privedie do varu požadované množstvo vody a potom automaticky zníži výkon.Indikátor zvyškového tepla
Indikátor informuje užívateľa o horúcom povrchu varnej dosky a je dobre viditeľný pri pohľade spredu.Dětská pojistka
Slúži na zablokovanie dotykových ovládačov proti náhodnej manipulácii.Autostop
varná platňa sa automaticky vypne zakaždým, keď ju zabudnete vypnúť ručne. V závislosti na nastavenom stupni výkonu sa čas, po ktorom sa varná zóna vypne, mení v rozmedzí niekoľkých hodín.Litinový gril Brandt
Rozšiřte možnosti své varné desky prostřednictvím praktického grilu.Duozóna
Varná platňa je na ľavej strane osadená DUOZÓNOU, ktorú ide rozdeliť na dve samostatné varné zónyPríkon 7400 W
Maximální příkon varné desky je 7,4 kW.Funkcia "Clean Lock"
Dočasné uzamknutie varnej platne.Elektronika Rapide
Díky dlouholetému vývoji inovovala značka Brandt elektroniku indukčních desek. Indukční desky označené logem Rapide jsou díky tomu ještě rychlejší a výkonnější.| Kategória: | Varné dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.04 kg |
| EAN: | 3660767989184 |
| Typ varnej dosky: | Indukčná |
| Povrch: | Sklo |
| Farba dosky: | Biela |
| Hrany dosky: | Rovné hrany |
| Celkový príkon: | 7 400 W |
| Varné zóny: | Indukčné |
| Počet varných zón / horákov: | 4 |
| Zóny horiZone 40 x 23 cm: | 1 delená na 2 zóny |
| Pravá predná zóna: | 16/2500 |
| Pravá zadná zóna: | 21/3600 |
| Ľavá: | horiZone 40 x 23 cm / 3750 W |
| Typ ovládania dosky: | Dotykové |
| Umiestnenie ovládacieho panelu: | Predné |
| Displej: | Digitálny + LED |
| Funkcia PerfectSensor s teplotnou sondou: | Nie |
| Počet stupňov nastavenia výkonu: | 15 |
| Časovač varných zón: | Nezávislý pre každú zónu |
| Funkce Ultra Boost: | Ano |
| Booster: | Áno |
| Funkcia BOIL: | Áno |
| Funkcia Recall: | Áno |
| Funkcia Gril / Plancha: | Áno |
| Funkcia Piano: | Nie |
| Funkcia Clean Lock: | Áno |
| Počet bezpečnostných prvkov: | 10 |
| Indikácia zostatkového tepla varných zón: | Áno, samostatná pre každú varnú zónu |
| Detská poistka: | Áno |
| Možnosť zapustenia varnej dosky do pracovnej dosky: | Áno |
| Dodávaná s napájacím káblom: | Áno |
| Elektrické pripojenie: | 400 v / 50 Hz / 3 x 16 A |
| Pripojenie: | Trojfázové |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Hĺbka: | 51,8 cm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Šírka v balení: | 60 cm |
| Výška v balení: | 14 cm |
| Hĺbka v balení: | 75 cm |
| Hmotnosť v balení: | 12,04 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 56 x 49 |
| Rozměry spotřebiče pod pracovní deskou (V x Š x H): | 5,6 x 55,8 x 48,8 |
| Rozmery spotrebiča nad pracovnou doskou (V x Š x H): | 0,4 x 60 x 51,8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
