Kluge KPI8031B 80 cm široká indukčná varná doska s funkciou Flexi Zone a grilom
So šírkou 80 cm ponúka Kluge dostatok priestoru a pohodlia na pohodlné varenie. Jedinečná Flexi Zone umožňuje flexibilné varenie - môžete ju používať ako jednu veľkú zónu alebo ju rozdeliť na dve samostatné zóny. Maxi zóna s priemerom 28 cm a výkonom až 3 kW je ideálna pre veľké hrnce a panvice.
Praktické vybavenie
Varná doska ponúka 9 úrovní výkonu a funkciu Boost / Keep Warm, ktorú možno plynule a intuitívne nastaviť pomocou dotykového posuvníka. Vďaka funkcii BBQ/Grill si môžete vychutnať dokonalé grilovanie priamo v kuchyni bez ohľadu na počasie!


Efektívne a flexibilné varné zóny s vysokým výkonom
Varná doska má štyri zóny: dve ľavé Flexi zóny 18x18 cm s výkonom 2000 W a 1500 W (Boost až 2600 W/2000 W), strednú zónu 16 cm s výkonom 1500 W (Boost 1800 W) a pravú Maxi zónu 28 cm s výkonom 2000 W (Boost 3000 W). Celková spotreba energie je 7400 W.
Pokročilé funkcie a bezpečnostné prvky
Varná doska ponúka ďalšie funkcie na pohodlné a bezpečné varenie. Časovač umožňuje nastaviť čas varenia a automatické vypnutie a detekcia varného riadu aktivuje zónu len vtedy, keď je detekovaný vhodný riad, čím sa zvyšuje bezpečnosť a účinnosť. Indikácia zvyškového tepla upozorňuje na horúce zóny, čím znižuje riziko popálenia. Detská poistka chráni pred náhodným spustením. Rozmery dosky sú 80 x 52 cm.


Po registrácii na našej webovej stránke získate na tento výrobok plnú 4-ročnú záruku.
- Indukčná varná doska šírky 80 cm, povrch z čierneho skla
- 9 úrovní nastavenia výkonu, udržiavanie v teple
- 4 indukčné varné zóny: 1x 18 cm / 2,0 kW (2,6 kW Booster) + 1x 18 cm / 1,5 kW (2,0 kW Booster) + 1x 16 cm / 1,5 kW (1,8 kW Booster) + 1x 28 cm / 2,0 kW (3,0 kW Booster)
- Dotykové ovládanie so sliderom pre nastavenie výkonu
- Booster a Časovač pre každú zónu
- Detekcia riadu
- Upozornenie na zvyškové teplo
- Uzamknutie ovládacích prvkov
- Funkcia bezpečnostného vypnutia
- Celkový príkon: 7,4 kW
- Rozmery (VxŠxH): 6 x 80 x 52 cm
Boost
Funkce Boost: Rychlost na dosah ruky.| Kategória: | Varné dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.83 kg |
| EAN: | 8588008222140 |
| Typ varnej dosky: | Indukčná |
| Povrch: | Sklo |
| Farba dosky: | Čierna |
| Hrany dosky: | Rovné hrany |
| Celkový príkon: | 7 400 W |
| Varné zóny: | Indukčné |
| Počet varných zón / horákov: | 4 |
| Ľavá predná zóna: | 18 x 18 / 2000 (2600 Boost) |
| Ľavá zadná zóna: | 18 x 18 / 1500 (2000 Boost) |
| Pravá: | 28 / 2000 (3000 Boost) |
| Prostredná: | 16 / 1500 (1800 Boost) |
| Typ ovládania dosky: | Dotykové |
| Umiestnenie ovládacieho panelu: | Predné |
| Funkcia PerfectSensor s teplotnou sondou: | Nie |
| Počet stupňov nastavenia výkonu: | 9 |
| Časovač varných zón: | Nezávislý pre každú zónu |
| Booster: | Áno |
| Počet bezpečnostných prvkov: | 0 |
| Bezpečnostný vypínač: | Áno |
| Indikácia zostatkového tepla varných zón: | Áno, samostatná pre každú varnú zónu |
| Detská poistka: | Áno |
| Možnosť zapustenia varnej dosky do pracovnej dosky: | Nie |
| Elektrické pripojenie: | 400 v / 50 Hz / 3 x 16 A |
| Pripojenie: | Dvojfázové |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 10,8 kg |
| Šírka v balení: | 90,5 cm |
| Výška v balení: | 11,5 cm |
| Hĺbka v balení: | 63,5 cm |
| Hmotnosť v balení: | 12,83 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 74 x 49 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
