ETA Granny 1127 90000

Neohodnotené
Značka: Eta
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 1127 90000
149,90 €
ETA Granny 1127 90000
Neohodnotené
Značka: Eta

POPIS:

 

Čo si počať s prebytkom ovocia a zeleniny, pre ktoré už v žalúdku ani v mrazničke neostalo miesto? Praktický zavárací hrniec ETA Granny prináša jednoduché riešenie.

 

Domáce zaváraniny ako od babičky

Zavárací hrniec ETA Granny je vybavený kvalitnou nerezovou nádobou o objeme 25 litrov, ktorá pojme až 14 litrových zaváracích pohárov. Celý proces zavárania vám uľahčí odnímateľná nerezová mriežka, plynule nastaviteľný termostat (30–100 °C) a nastaviteľný časový spínač (na 20–120 minút).

Obsluha hrnca je veľmi jednoduchá a intuitívna. Na prevádzku a dosiahnutie požadovanej teploty vás upozorní svetelná kontrolka, a akonáhle uplynie nastavený čas, hrniec sa za sprievodu pípnutia automaticky vypne.

V návode navyše nájdete praktickú tabuľku, ktorá vám napovie, akú teplotu a dobu zavárania zvoliť pre jednotlivé druhy potravín. Bez obáv z nezdaru sa tak môžete pustiť do zavárania ovocia a zeleniny, rovnako ako hotových jedál.

 

Vždy má dosť pre všetkých

Okrem zavárania a sterilizácie potravín však hrniec ETA Granny poslúži tiež ako varný hrniec na prípravu teplých nápojov (čaje, kávy, svařáku či punču), polievok alebo gulášov. Tie navyše vďaka funkcii KEEP WARM – udržanie teploty zostanú ešte dlhú dobu príjemne teplé.

Plastový výpustný kohútik potom každému umožní načapovať si koľko chce a kedy chce. Zavárací hrniec sa tak stáva praktickým pomocníkom na detské tábory, vonkajšie rodinné oslavy či večierky s priateľmi.

 

Bezpečnosť predovšetkým

Zavárací hrniec ETA Granny je navrhnutý tak, aby bolo jeho používanie čo najpríjemnejšie. Tepelne izolované rukoväte vám uľahčia manipuláciu a znížia riziko popálenia. Tepelná špirála je bezpečne ukrytá pod rovným nerezovým dnom, čo zároveň uľahčuje údržbu celého hrnca.

Nechýba ani bezpečnostná poistka, ktorá sa aktivuje pri nežiadúcom prehriatí alebo pri chode naprázdno. O lepšiu stabilitu sa potom postarajú protišmykové nožičky.

 

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 27 l
  • Príkon 1800 W
  • Teplomer Nie

 

Zavárací hrniec ETA 1127  90000 Granny

Dodatočné parametre

Kategória: Malé spotrebiče
Hmotnosť: 6.53 kg
výrobca: eta
Kód produktu v katalógu: 1127 90000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×