ETA Gratus Kuliner II 0038 90020 biely

Neohodnotené
Značka: Eta
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 003890020
1 229,90 € –18 % 999 €
ETA Gratus Kuliner II 0038 90020 biely
Neohodnotené
Značka: Eta
60732 eta gratus kuliner ii 0038 90020 biely
Doprava zadarmo 1 229,90 € –18 %

POPIS:

 

Celokovový kuchynský robot s výkonným 1500W motorom a veľmi širokou škálou príslušenstva.

 

Multifunkčný robot ETA Gratus Kuliner II je praktický pomocník, ktorý si v kuchyni dokáže poriadne zamakať. Masívne celokovové prevedenie mu prepožičiava ohromnú silu, dlhú životnosť a zároveň stabilitu. Výkonný motor (1500 W) so stabilizátorom pritom udržuje nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení.

 

V kuchyni sa dokáže otáčať

O perfektné spracovanie obsahu misy sa postará planetárny systém miešania, ktorý si poradí aj so surovinami v blízkosti stien. Rýchlosť pritom môžete pohodlne a plynule ovládať otočným regulátorom alebo zvoliť funkciu PULSE pre okamžité maximálne otáčky.

Aby bolo spracovanie surovín ešte efektívnejšie, výšku metiel na šľahanie a hákov jednoducho nastavíte presne tak, ako si množstvo surovín v mise žiada. Jednoduchú výmenu nadstavcov vám potom umožní bezpečnostný systém výkyvného ramena, kde samovoľnému spusteniu bráni bezpečnostná poistka.

LCD displej zobrazuje aktuálnu rýchlosť, výkon robota a dobu prevádzky. Nechýba ani praktická funkcia časovače s možnosťou nastavenia až na 10 minút. Po uplynutí časového limitu sa robot za sprievodu zvukového signálu automaticky vypne. Prevádzka je tiež sprevádzaná efektnou svetelnou signalizáciou, ktorá vás upozorní tiež na prípadné preťaženie motora.

Prácu s robotom vám uľahčí jeho veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie a ľahká údržba – jednotlivé nekovové diely môžete umývať v umývačke riadu.

Pripravený na kulinársky maratón

Kvalitná nerezová misa sa pýši skutočne veľkorysým objemom 6,7 l. S pomocou hnetacieho hákumetly na šľahanie a miesenie či špeciálnej flexi metly, pripravíte najrôznejšie druhy tortového a kysnutého cesta, ale tiež polevy, náplne či krémy alebo napr. aj zemiakovú kašu. Gratus Kuliner II to skrátka dokáže rozbehnúť vo veľkom.

Inovatívny šľahací nadstavec s predĺženou pracovnou časťou pritom zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy.

O maximálny prehľad, bezpečnosť a čistotu v okolí robota sa potom postará priehľadný kryt misy s otvorom na pridávanie surovín za chodu.

 

Bezlepkové cesto má na háku

Bezlepkové cesto je potrebné skutočne dôkladne prepracovať, aby sa suroviny bez lepku, ktorý pôsobí ako spojivo, poriadne prepojili. Tvar háku na bezlepkové cesto je navrhnutý tak, aby lepšie stieral suroviny aj zo steny misy, a tak napomáhal k rovnomernému hneteniu všetkých prísad. Tomu prispieva aj možnosť nastavenia jeho výšky. Bezlepkové cesto pre vás razom prestane byť obávaným strašiakom.

Mixuje, strúha a lisuje

Sklenený mixér o objeme 1,4 litra vám pomôže pripraviť koktaily, smoothie, dipy, omáčky alebo krémové polievky bez toho, aby pritom pohlcoval farby či pachy. Je doplnený o vtláčadlo, ktoré posúva suroviny smerom k nožom a napomáha ich rozdrveniu.

Vďaka šiestim diskovým strúhadlám veľmi rýchlo spracujete zeleninu a ovocie do šalátov, oriešky a čokoládu do múčnikov alebo rožky na strúhanku. Rovnako jednoducho tak nastrúhate zemiaky alebo syr. Bezpečné uloženie strúhadiel potom zaistí praktický ochranný obal.

Za asistencie lisu na ovocie, bobuľoviny a zeleninu si doma vyrobíte čerstvý džús z ríbezlí, čučoriedok, malín alebo uhoriek a paradajok. Na džúsy z citrusových plodov je špeciálne určený citrusovač. Súčasťou balenia je tiež nádoba na šťavu (0,8 l) a čistiaca kefa.

 

Melie mäso, mak a múku

mlynčekom na mäso zvládnete pripraviť mäso na fašírky, hamburgery či bolonskú omáčku. Vďaka štyrom mlecím doštičkám bude výsledná hrubosť vždy podľa vašich predstáv. S ďalšími nadstavcami môžete vytvárať údenárske produkty (klobásky, jaternice) a mäsové trubičky Kebbe či vykúzliť najmenej štyri druhy strojových vianočných cukroviniek.

Mlynček je navyše po novom vybavený prítlačnou doskou s tesnením, ktoré zamedzuje vniknutiu šťavy do vnútorných častí výkyvného ramena robota.

Milujete taliansku kuchyňu? S piatimi tvorítkami na cestoviny, ktoré sú súčasťou mlynčeka na mäso, ľahko pripravíte domáce Lasagne, Penne, Rigatoni, Ditaloni Rigati, Macheroni, Papperdelle, Srelline, Anellini, Lisce i Ditalini. Nielen na cestoviny si navyše môžete namlieť čerstvú múku. Mlynček na obilniny, strukoviny a ryžu oceníte tiež pri príprave bezlepkových pokrmov.

Ďalšou praktickou vychytávkou je mlynček na mak. Rovnako ako čerstvá múka, má aj čerstvo namletý mak oveľa výraznejšiu a lepšiu chuť. Vaše múčniky tak budú dokonalé.

 

Potešenie pre celú rodinu

Malým veľkým pomocníkom je aj prídavný multifunkčný sekáčik, ktorý sa nezľakne ovocia, zeleniny, ani mäsa či syrov. Hravo tiež namelie mak, kávu či orechy a s vervou sa zhostí aj drvenia korenia a sušených byliniek. Obstojí tiež pri výrobe marinád, pesta, pyré, dresinkov a detskej výživy.

Malým aj veľkým stravníkom potom vykúzlite úsmev na tvári domácou zmrzlinou. Vďaka špeciálnemu nadstavcu ju vyrobíte rýchlo a jednoducho a navyše budete mať perfektný prehľad o jej zložení. Zdravším, ale nie menej chutným alternatívam tak už nič nebráni.

S priloženou brúskou navyše bleskurýchlo nabrúsite všetky kovové nože vo vašej kuchyni. Poradí si s nerezovými nožmi, aj s tými najkvalitnejšími z tvrdenej ocele. Od mýtu, že je brúsenie nožov výhradne práca mužov, sa tak môžete raz a navždy odrezať

 

Kuchárka ako darček

Osvedčené recepty s využitím jednotlivého príslušenstva nájdete v kuchárke Šéfkuchár robot, ktorá sa skrýva vo vnútri krabice. Spolu vykúzlite tie najbáječnejšie pokrmy na každú príležitosť.

Predĺžená záruka

Na motor kuchynského robota ETA Gratus Kuliner II vám výrobca zadarmo poskytne predĺženú záruku 10 rokov

 

Technické parametre:

Nezaradené:
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota: hnetenie, šľahanie, krájanie, strúhanie, mixér, mäsomlynček, lis na citrusy, strúhanie, sekanie, mlynček na mak, lis na ovocie, miešanie, plnenie údenín, tvorítko na cukroví, tvorítko na cestoviny, výroba zmrzliny
Planetárny systém miešania: áno
Objem hlavnej nádoby: 6.7
Ovládanie: elektronické-tlačidlové
Počet rýchlostí: 8
Pulzný spínač: áno
Plynulá regulácia rýchlosti: áno
Príkon robota: 1500
Materiál nádoby: nerez
Retro: nie

Rozmery produktu:
Šírka: 42 cm
Výška: 38 cm
Hĺbka: 29.5 cm
Hmotnosť: 21.6 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 94 cm
Výška: 43 cm
Hĺbka: 48 cm
Hmotnosť: 26.1 kg

 

Špecifikácie:

Kuchynský robot Gratus Kuliner II

* Veľmi výkonný 1500 W motor so stabilizátorom udržuje nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení
* Masívne celokovové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke
* Planetárny systém miešania pre kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie obsahu nádoby
* Plynulá regulácia otáčok pre voliteľnú rýchlosť a intenzitu spracovania surovín
* Prehľadný LCD displej s ukazovateľom rýchlosti, výkonu a času
* 10 minútový časovač s následným automatickým vypnutím a zvukovou signalizáciou
* Svetelná signalizácia dosiahnutia maximálneho príkonu a zvuková signalizácia ukončenia funkcie časovača
* Funkcia PULSE pre maximálne otáčky
* Možnosť nastavenia optimálnej výšky nadstavcov pre prácu s menším množstvom surovín v mise
* Inovatívny nadstavec na šľahanie s predĺženou pracovnou časťou zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy
* Mlynček na mäso s prítlačnou doskou s tesnením zamedzujúcim vytekaniu šťavy do vnútorných častí výkyvného ramena robota
* Bezpečnostná tepelná poistka sa aktivuje pri preťažení stroja a tak ochráni motor pred zničením
* Protišmykové nožičky zaisťujúce vyššiu stabilitu
* Bezpečnostný systém výkyvného ramena:
• Umožňuje jednoduchú výmenu pracovných nadstavcov
• Obsahuje bezpečnostnú poistku proti nechcenému spusteniu v odklopenej polohe
• Uľahčuje manipuláciu vďaka aretačnej poistke pri odklopenej polohe
* Možnosť umývania jednotlivých nekovových dielov v umývačke na riad
* Priehľadný kryt misy s otvorom pre pridávanie surovín za chodu
* Veľmi rýchle zostavenie pracovných nadstavcov, jednoduché ovládanie a ľahká údržba
* Maximálna hladina akustického hluku je 83 dB(A) re 1pW
* Dĺžka napájacieho kábla 1,2 m

V základnej výbave disponuje robot týmito funkciami:
* šľahanie
* miesenie
* hnetenie
* mixovanie
* strúhanie (krájanie, trhanie)
* mletie mäsa
* plnenie údenín
* tvorba mäsových trubičiek Kebbe
* pretláčanie strojových cukroviniek
* lisovanie ovocia, bobuľovín a zeleniny
* lisovanie citrusových plodov
* mletie väčšiny druhov obilnín, strukovín a ryže (napr. pšenica, žito, ovos, nelúpaný jačmeň, proso, pohanka, šošovica rôznych odrôd, hrach, cícer, fazuľa, kukurica, pšeno) a príprava alternatívnej bezlepkovej múky z ryže, pohanky, prosa alebo cícera pre osoby trpiace Celiakiou
* mletie maku
* tvorba celej rady dutých cestovín a rezancov (Rigatoni, Penne, Papperdelle, Stelline, Anellini)
* sekanie, drvenie a rozmixovanie surovín na veľmi jemnú konzistenciu
* tvorba domácej zmrzliny, ľadového krému a mrazeného jogurtu
* brúsenie čepelí oceľových nožov a sekáčikov, vrátane tých drahších z tvrdenej ocele a nerezových nožov

Bohaté príslušenstvo:
* Veľkokapacitná nerezová misa o objeme 6,7 l, vrátane priehľadného krytu (až 2,5 kg cesta)
* Hnetací hák
* Metla na šľahanie
* Metla na miesenie
* Flexi metla (na krémy a ľahké cestá)
* Hák pre bezlepkové cesto
* Kľúč pre jednoduché nastavenie optimálnej výšky nadstavcov v mise
* Sklenený mixér 1,4 l (nepohlcuje pachy a farby mixovaných potravín)
* Vtláčadlo pre posun väčších kusov surovín do priestoru sekacieho noža a uvoľňovací kľúč
* Nadstavec na strúhanie so 6 diskovými strúhadlami s ochranným úložným obalom + prevodovka na zaistenie optimálnych otáčok
* Mlynček na mäso o priemere 62 mm (4 veľkosti mlecích doštičiek, nadstavec na výrobu údenín, nadstavec na výrobu Kebbe, tvorítko na cukrovinky, vtláčadlo, násypka, uvoľňovací kľúč a čistiaci nástroj)
* Lis na bobuľoviny, ovocie a zeleninu (nádoba na šťavu 0,8 l, čistiaca kefa)
* Citrusovač
* Mlynček na obilniny, strukoviny a ryžu
* Mlynček na mak
* Tvorítka na cestoviny (5 typov)
* Sekáčik potravín
* Nadstavec na výrobu domácej zmrzliny, ľadového krému a mrazeného jogurtu
* Brúska na nože

DOKUPITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO, (nie je súčasťou balenia)
* Nadstavec na výrobu špagiet; ETA 0028 92010
* Krájač na úzke rezance (trenette); ETA 0028 92000
* Krájač na široké rezance (tagliatelle); ETA 0028 93000
* Nadstavec na vaľkanie cesta (na lasagne, raviolli, cannelloni); ETA 0028 94000
* Nadstavec na krájanie kociek ETA 0028 95040, použiteľný iba s ETA 0028 95030 + prevodovka ETA 0028 99999
* Mlynček na mäso (malý; priemer 54 mm) ETA 0028 91010
* Nadstavec na strúhanie so 4 strúhadlami ETA 0028 95010
* Nadstavec na strúhanie so 4 strúhadlami ETA 0028 95020
* Špiralizér; ETA 0028 95060

Kategória: Kuchynské roboty
Hmotnosť: 25.7 kg
výrobca: eta
Kód produktu v katalógu: 0038 90020

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×