POPIS:

 

ETA SONETIC - revolučná technológia v starostlivosti o dentálnu hygienu. Sonická technológia MOVE+, technológia microBUBBLES, šikovný 2minútový časovač s 30sekundovými intervalmi a akumulátor 3,7 V. Tri režimy čistenia zubov: intenzívne a šetrné čistenie a masážny režim.
 
 
 

Precízna starostlivosť o vaše zuby

Každodenná starostlivosť o vaše zuby nemusí byť nijak náročná. Sonická zubná kefka ETA Sonetic 0707 90000 sa postará o maximálne efektívnu dentálnu hygienu a zanechá vaše zuby jedinečne čisté v priebehu niekoľkých minút. Manuálne kefky prekonajú predovšetkým v precíznejšom odstraňovaní zubného povlaku a čistení medzizubných priestorov, čomu napomáha 31 000 oscilačných pohybov za minútu. Dotiahnite starostlivosť o vaše zuby k úplnej dokonalosti!

Zubný kaz už nebude mať šancu!

Kefka ETA Sonetic vám výrazne pomôže v prevencii proti zubnému kazu a kameňu, krvácaniu ďasien, zápachu z úst aj parodontóze. Rovnako je výhodný pre starostlivosť o citlivé zuby a vďaka trom režimom čistenia si budete môcť dopriať to, čo skutočne potrebujete. Intenzívny režim zaistí efektívne čistenie zubov, ďasien, k dispozícii je tiež šetrný režim pre jemnejšiu starostlivosť. Využiť môžete tiež masáž ďasien pre ich lepšie prekrvenie.

 

Inovatívna technológia pre šetrnú starostlivosť

Hlavica kefky je špeciálne navrhnutá tak, aby presne kopírovala tvar zubov a línii ďasien. Vďaka tomu perfektne odstráni všetky nečistoty, a to aj na miestach, kde sa bežná kefka nedostane. Kefka je zároveň šetrná s vášmu chrupu vďaka technológii microBUBBLES a sonickej technológii MOVE+, kedy dokáže čistiť až 31 000 pohybmi za minútu. Tým efektívnejšie odstraňuje povlak aj baktérie a prispieva tak k príjemnejším návštevám zubára.

Kompletné vybavenie pre pohodlné čistenie zubov

Inteligentný časovač umožní rovnomerné čistenie jednotlivých časti ústnej dutiny po 30 sekundách, vždy tak budete vedieť, kedy je čas sa posunúť ďalej. Zubná kefka ETA Sonetic 0707 90000 je vhodný pre každodennú ústnu hygienu, pre čistenie implantátov, fixných strojčekov, mostíkov a koruniek. V balení nájdete dve hlavice kefky s farebným rozlíšením, nabíjací stojan s bezdrôtovou technológiou a odkladací priestor pre príslušenstvo. Svetelná signalizácia vás bude informovať o stave nabíjanie.

ETA na tento produkt navyše poskytuje predĺženú záruku 3 roky na akumulátor. Predĺženú záruku si registrujte na stránke výrobcu. 

 

 

Technické parametre:

Nezaradené:
Typ: sonická
Počet oscilačných pohybov za minútu: 31000
Úložný priestor: nie
Ústna sprcha: nie
Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)
Časovač: áno
SMART: nie

Rozmery produktu:
Šírka: 7 cm
Výška: 27.5 cm
Hĺbka: 12.5 cm
Hmotnosť: 0.31 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 28.7 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 18.1 cm
Hmotnosť: 0.54 kg

 

Špecifikácie:

Sonická zubná kefka


 * Šetrné čistenie zubov a ďasien vďaka sonickej technológii MOVE+ (až 31000 pohybov/min.)
 * Odstraňuje zubný povlak a čistí aj medzizubné priestory lepšie, než bežné manuálne kefky - technológia microBUBBLES účinne čistí nečistoty aj medzeru medzi zubami
 * Farebne odlíšené kefky s kvalitnými štetinami (DuPont)
 * Veľmi dlhá výdrž
 * 3 režimy čistenia: intenzívny, šetrný a masáž pre lepšie prekrvenie ďasien
 * Šikovný 2 minútový časovač - pre rovnomerné čistenie jednotlivých častí úst každých 30 sekúnd upozorní na prechod k ďalšej časti
 * Akumulátorová prevádzka - 3,7 V Li-ion
 * Bezdrôtová (indukčná) technológia nabíjania pre pohodlnú a bezpečnú obsluhu (vodotesný povrch)
 * Vodeodolné prevedenie IPX7
 * Kefka je mimo iného vhodná aj pre osoby s citlivými zubami a ďasnami náchylnými ku krvácaniu (pomáha zlepšovať a udržiavať ďasná zdravé)
 * Jednoduchá výmena nástavcov
 * Svetelná signalizácia prevádzky a nabíjania
 
  Príslušenstvo:
 * 2x hlavica kefky
 * Nabíjací adaptér so stojanom
 
 * Dokupiteľné náhradné hlavice (ETA 0707 90100 stredná tvrdosť; ETA 0707 90200 mäkké)