POPIS:

 

Dizajnová sonická zubná kefka s inovatívnou technológiou MOVE+, extrémne dlhou výdržou a 3 režimami čistenia.
 

Základom každého žiarivého úsmevu je zdravý chrup. So starostlivosťou o vaše zuby vám radi pomôžu profesionálny pomocníci. Nechajte čistenie na sonickú kefku ETA Sonetic, ktorá je vďaka vibračnej technológii MOVE+ vysoko efektívna a elegantné čierne prevedenie navyše krásne zapadne do vašej kúpeľne.

Kefky ETA Sonetic sú účinnými pomocníkmi v prevencii proti zubnému kazu a kameňu, krvácaniu ďasien, zápachu z úst a paradontóze. Rovnako tak sú vhodné pre starostlivosť o citlivé zuby a vďaka trom režimom čistenia sa jednoducho prispôsobia vašim potrebám. Intenzívny režim zaistí efektívne čistenie zubov a ďasien, šetrný režim poskytne poznateľne jemnejšiu starostlivosť a masáž ďasien sa postará o ich lepšie prekrvenie.

 

Dôkladná starostlivosť každý deň

Sonická zubná kefka ETA Sonetic s kvalitnými DuPont štetinami poskytne vašim zubom dôkladnú a zároveň šetrnú starostlivosť. Vďaka sonickej technológii MOVE+ s rýchlosťou až 31 000 pohybov za minútu kefka odstráni zubný povlak a je vhodná aj pre citlivé zuby. Inteligentná technológia microBUBBLES čistí medzizubné priestory lepšie a účinnejšie než bežné manuálne zubné kefky.

Ak trpíte na citlivé zuby a ľadové nápoje sú vašou nočnou morou, nezúfajte. Kefka ETA Sonetic je vhodná aj pre osoby s citlivými zubami a ďasnami náchylnými na krvácanie. Šetrnou masážou pomáha ďasná lepšie prekrviť a udržuje ich zdravé. Chytrý 2 minútový časovač vám navyše pomôže s rovnomerným čistením jednotlivých častí úst, kedy vás každých 30 sekúnd upozorní na prechod k ďalšej časti. 

 

Jednoduchá manipulácia a obsluha

Sonická kefka ETA Sonetic je vodeodolná a pred vodou ju chráni dokonca stupeň IPX 7. Manipulácia s ňou je tak bezpečná a jednoduchá. Vďaka 3,7V Li-ion akumulátoru má kefka extrémne dlhú výdrž a s indukčnou technológiou nabíjania sa nemusíte takmer o nič starať. Prevádzka a nabíjanie je sprevádzané svetelnou signalizáciou.

V balení nájdete dve hlavice, ktorých nasadenie a následná výmena je veľmi jednoduchá. Pokiaľ by vám tvrdosť kefky nevyhovovala, môžete si jednoducho dokúpiť náhradné hlavice :

 • Náhradné hlavice FlexiClean (ETA070790100) - Kefka so stredne tvrdými vláknami, guľatejším tvarom a väčšie hlavicou je vhodný skôr pre stály chrup s väčšími medzizubnými priestormi, z ktorých dôkladne odstráni všetky nečistoty
 • Náhradné hlavice WhiteClean (ETA070790400) - Kefka so stredne tvrdými vláknami umožňuje všestranné vyčistenie Vášho chrupu, vybieli Vaše zuby bez poškodenia ďasien, zrezanie vlákien umožní kopírovanie tvaru zubov a odstránenie nečistôt z medzizubných priestorov
 • Náhradná hlavica RegularClean, čierna (ETA070790500) - Kefka s mäkkými vláknami je skvelý doplnok k čisteniu zubov s fixným aparátom, pre mliečny chrup a tiež pre bežné čistenie zubného plaku. Nie je vhodný k masáži ďasien
 • Náhradná hlavica SoftClean, čierna (ETA070790600) - Kefka s mäkkými vláknami, zrezaný podľa tvaru zubov vyčistí jemne zubný plak aj z medzizubného priestoru, je vhodný pre stály chrup a citlivé ďasná. Vhodný aj pre odhalené krčky a v prípade paradontidy.

Predĺžená záruka

Značka ETA svojim produktom verí. Na zubnú kefku ETA Sonetic tak poskytuje predĺženú záruku na 3 roky, ktorú získate zadarmo po registrácii na stránke výrobcu. 

 

 

Technické parametre:

Nezaradené:
Typ: sonická
Počet oscilačných pohybov za minútu: 31000
Úložný priestor: nie
Ústna sprcha: nie
Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)
Časovač: áno
SMART: nie
Bielenie: nie
Cestovné puzdro: nie
Tlakový senzor: nie

Rozmery produktu:
Šírka: 12.5 cm
Výška: 7 cm
Hĺbka: 27 cm
Hmotnosť: 0.32 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 18.8 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 28.3 cm
Hmotnosť: 0.51 kg

 

Špecifikácie:

Sonický zubní kartáček

 • Šetrné čištění zubů a dásní díky sonické technologii MOVE+ (až 31000 pohybů/min.)
 • Odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory lépe, než běžné manuální kartáčky - technologie microBUBBLES účinně čistí nečistoty i v mezizubním prostoru
 • Barevně odlišené kartáčky s kvalitními štětinami (DuPont)
 • Velmi dlouhá výdrž
 • 3 režimy čištění: intenzivní, šetrné a masáž pro lepší prokrvení dásní
 • Chytrý 2minutový časovač - pro rovnoměrné čištění jednotlivých částí úst každých 30 vteřin upozorní na přechod k další části
 • Akumulátorový provoz - 3.7 V Li-ion
 • Bezdrátová (indukční) technologie nabíjení pro pohodlnou a bezpečnou obsluhu (vodotěsný povrch)
 • Voděodolné provedení IPx7
 • Kartáček je mimo jiné vhodný také pro osoby s citlivými zuby a dásněmi náchylnými ke krvácení (pomáhá zlepšovat a udržovat dásně zdravé)
 • Snadná výměna nástavců
 • Světelná signalizace provozu a nabíjení
 • Příslušenství: 2x hlavice kartáčku
 • Nabíjecí adaptér se stojanem
 • Dokoupitelné náhradní hlavice (ETA070790100 střední tvrdost; ETA 070790200 měkké)