ETA SuperSteam 2275 90000 biela/zlatá

Neohodnotené
Značka: Eta
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 2275 90000
79,90 €
ETA SuperSteam 2275 90000 biela/zlatá
Neohodnotené
Značka: Eta

Popis:

 

Veľmi výkonná naparovacia žehlička Super Steam o príkone 3000 W pre lepšiu tvorbu pary s parným šokom max. 200 g/min. Možnosť aj suchého žehlenia.

Unikátna naparovacia žehlička

Naparovacia žehlička Super Steam ETA227590000 patrí medzi veľmi výkonné žehličky s príkonom 3000 W . S tak veľkým príkonom sa žehlička veľmi rýchlo zahreje na požadovanú prevádzkovú teplotu, takže prakticky môžete okamžite žehliť svoju bielizeň. Má výkonnejšiu tvorbu pary s minimálnymi výkyvmi prevádzkovej teploty pri žehlení.

Žehlička je v modernom a elegantnom prevedení s ergonomicky tvarovanou rukoväťou, vďaka ktorej bude žehlenie bielizne jedna radosť. Vďaka možnosti vypnutia pary je možné ju použiť aj ako suchú žehličku. Pre maximálny luxus je žehlička vybavená extra dlhým 2,5 m napájacím káblom navyše osadeným výkyvným kĺbom, ktorý chráni kábel pred poškodením. Kábel je možné po ukončení žehlenia rýchlo navinúť na zadnú časť a potom bezpečne odložiť žehličku na stojan do odkladacej polohy.

Super Steam ETA227590000 má v sebe zabudovaný senzor dotyku integrovaný v držadle, vďaka ktorému sa aktivovaná funkcia vývinu pary automaticky zapne vždy pri uchopení držadla, nedôjde k nechcenému úniku pary. Žehlička sa pohodlne ovláda pomocou tlačidiel, LCD displeja, kde sa vám na veľkom LCD displeji prehľadne zobrazia nastavené jednotlivé funkcie žehličky a možnosť nastavenia teploty podľa typu žehlenej bielizne.

Maximálny parný šok

S touto žehličkou si hravo poradíte s každou nerovnosťou na oblečení. Vďaka integrovanému čerpadlu budete mať dokonalé a konštantné naparovanie s výstupom pary 50 g/min . Toto naparenie je ideálne použiteľné aj pre vertikálne naparovanie látok , ktoré bielizeň narovná bez nutnosti kontaktu so žehliacou plochou. Parným šokom môžete navýšiť výstup pary až na 200 g/min.

Táto žehlička samozrejme disponuje funkciou DRIP STOP, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu vody pri znížení teploty. Chráni tak látku pred zbytočným namočením a poškodením. S nádržkou o objeme 450 ml budete mať pohodlné žehlenie bez nutnosti častého doplňovania vody.

 

Naparovacia žehlička, ktorú musíte mať

Žehlička Super Steam má špeciálnu hliníkovú žehliacu dosku s povrchovou úpravou Eloxium Premium, s pomocou ktorej má jedinečné vlastnosti. Predovšetkým bleskovú vodivosť tepla, optimálne rozloženie teploty po žehliacej ploche, nepriľnavosť, kĺzavosť a vyššiu odolnosť proti poškrabaniu. Aj s touto žehličkou môžete počítať s radou funkcií, ktoré vám uľahčia jej používanie a predĺženie jej životnosti. Jednou z nich je samočistiaca funkcia ANTI CALC , ktorá odvápňuje a zabráni tak usadzovaniu vodného kameňa v žehličke.

Ďalej je tu funkcia SELF CLEAN určená pre kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky. Máte nepoddajné a pokrčené látky svojho obľúbeného oblečenia? Tak určite využijete funkciu kropenia, ktorá si s touto látkou hravo poradí. Súčasťou je aj bezpečnostný systém AUTO - SHUT OFF , ktorý vyhodnotí polohu žehličky a zaistí automatické odpojenie od prívodu elektriky v prípade dlhšej doby nečinnosti alebo prevrhnutia. Na aktiváciu tejto funkcie je obsluha zvukovo aj vizuálne upozornená, čo určite oceníte pre ochranu vašej domácnosti pred nechceným požiarom a úspore elektrickej energie.

Predĺžená záruka

Na žehliacu plochu žehličky ETA Super Steam sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na žehliacu plochu predĺži na 3 roky. 

 

 

Technické parametre:

Všeobecné informácie:
Typ žehličky: naparovacia s káblom
Príkon: 3000
Žehliaca plocha: Eloxium
Objem nádržky (na vodu): 450

Výkon:
Parný ráz: 200
Konštantná para: 50

Funkcia:
Systém proti odkvapkávaniu: áno
Zvislé naparovanie: áno
Samočistenie: áno
Odvápňovanie: áno
Funkcia kropenia: áno
Bezpečnostné vypínanie: áno
Informačný displej: áno

Nezaradené:
Dĺžka kábla: 2.5

Rozmery produktu:
Šírka: 30.5 cm
Výška: 16.5 cm
Hĺbka: 13 cm
Hmotnosť: 1.6 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 32 cm
Výška: 19 cm
Hĺbka: 15.5 cm
Hmotnosť: 1.82 kg

 

Špecifikácie:

Naparovacia žehlička ETA 2275 Super Steam

* Žehliaca plocha Eloxium premium – špeciálna hliníková doska tvorená riadenou oxidáciou hliníka vytvára jedinečné vlastnosti, ako je blesková vodivosť tepla, optimálne rozloženie teploty po žehliacej ploche, vynikajúca kĺzavosť, nepriľnavosť a vyššia odolnosť proti poškrabaniu
* PRÍKON 3000 W – tento dostatočne veľký príkon zaisťuje veľmi rýchle dosiahnutie prevádzkovej teploty, výkonnejšiu tvorbu pary a minimalizuje výkyvy prevádzkovej teploty pri žehlení
* OBJEM NÁDRŽKY na vodu 450 ml - zabezpečuje vyvážený pomer medzi dostatočným množstvom vody a hmotnosťou žehličky pre pohodlné žehlenie
* Voliteľná TEPLOTA a PARA - vďaka plynulej regulácii teploty a voliteľnej intenzite pary je možné žehliť mnohé druhy tkanín podľa ich aktuálneho stavu
* Parný šok max. 200 g/min.
* Variabilný výstup pary 0 - 50 g/min.
* Integrované čerpadlo pre dokonalé a konštantné naparovanie

Bohaté funkcie:
* AUTO - SHUT OFF bezpečnostná elektronika - vyhodnocuje polohu žehličky a zabezpečuje jej automatické odpojenie od el. siete v prípade prevrhnutia či dlhšej doby nečinnosti; tak pomáha chrániť domácnosť pred požiarom a šetriť el. energiu
* DRIP STOP zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody z dosky, čím ochraňuje citlivé a jemné tkaniny pred poškodením
* ANTI CALC zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čím predlžuje životnosť žehličky
* SELF CLEAN systém pre jednoduché a kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky
* KROPENIE pre navlhčenie nepoddajných a pokrčených látok
* Senzor dotyku integrovaný v držadle pre ešte komfortnejšiu obsluhu žehličky
* Dlhý prívodný kábel 2,5 m pre pohodlnú obsluhu
* Vďaka možnosti vypnutia pary je možné ju použiť aj ako „suchú“ žehličku
* Ľahké a rýchle plnenie vody vďaka praktickému plniacemu otvoru a nádobke na nalievanie
* Svetelná signalizácia stavu Stand-By, prevádzky, dosiahnutia teploty a Shut-off
* Farebný LCD displej so zobrazením jednotlivých funkcií žehličky a nastavenej teploty
* Integrovaná plocha pre pohodlné odkladanie žehličky
* Drážka na žehliacej doske umožňujúca ľahké žehlenie okolo gombíkov
* Príjemná manipulácia - vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti
* Možnosť navinutia napájacieho kábla okolo tela žehličky pre praktické skladovanie
* Výkyvná priechodka a otočný kĺb napájacieho kábla pre ľahkú manipuláciu so žehličkou
* Moderný a elegantný dizajn
* Nízka hmotnosť 1,54 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Žehličky naparovacie
Hmotnosť: 1.82 kg
výrobca: eta
Kód produktu v katalógu: 2275 90000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×