Liebherr CNsdc 5703-20

Neohodnotené
Značka: Liebherr
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: CNSDC 5703-20
899 €
Liebherr CNsdc 5703-20
Neohodnotené
Značka: Liebherr
CNsdc 5703 20
Tip
Doprava zadarmo

POPIS:

 

 

Bez námrazy

Bez námrazy

Keď otvoríte mrazničku, chcete vidieť zmrazené potraviny – ale určite nie ľad alebo námrazu. NoFrost chráni mrazničku pred nežiaducou námrazou, ktorá spotrebuje veľa energie a je niekedy drahá. NoFrost znamená: Už žiadne pracné a časovo náročné odmrazovanie mraziaceho priestoru, mať viac času na iné veci – a šetriť peniaze.

 

 

EasyFresh

EasyFresh

Náš trezor EasyFresh je zárukou čerstvosti na trhu vo vašej domácnosti. Či už nebalené ovocie, zelenina alebo ovocie: všetko je tu optimálne uskladnené. Vďaka tesnému uzáveru potraviny zvyšujú vlhkosť v trezore. Potraviny tak zostanú čerstvé po dlhú dobu.

 

 

duo chladenie

Duo chladenie

Vďaka dvom úplne oddeleným chladiacim okruhom DuoCooling zaisťuje, že nedochádza k výmene vzduchu medzi priestormi chladničky a mrazničky. Jedlo sa nevysuší ani neprenáša pach. A to znamená menej vyhadzovať, menej nakupovať, ale viac šetriť a užívať si.

 

 

SmartDeviceBox je možné namontovať dodatočne

SmartDeviceBox je možné namontovať dodatočne

Chceli by ste byť pripravení na budúcnosť inteligentného domu? Váš Liebherr vás rád podporí: Môžete ho dodatočne vybaviť SmartDeviceBoxom, ktorý váš Liebherr umiestni na internet. SmartDeviceBox je možné nainštalovať v niekoľkých jednoduchých krokoch a dnes vám otvára celý svet digitálnych možností.

 

 

dotykový displej

Dotykový displej

Naozaj dojemné: dotykový displej vám umožní ovládať váš Liebherr jednoducho a intuitívne. Všetky funkcie sú prehľadne usporiadané na displeji. Môžete napríklad ľahko vybrať funkcie alebo skontrolovať aktuálnu teplotu vášho chladiaceho zariadenia ľahkým ťuknutím prsta.

 

 

SmartSteel

SmartSteel

Povrch SmartSteel priamo zviditeľňuje špičkovú kvalitu vášho Liebherr – a robí z neho skutočný kus dizajnového nábytku. Horizontálny rez prináša nerezovej oceli tú najlepšiu výhodu a dodáva povrchu hodvábny lesk a príjemný pocit. Vrstva proti odtlačkom prstov znižuje viditeľnosť odtlačkov prstov a ľahko sa čistí.

 

 

zapustená rukoväť

Zapustená rukoväť

Špeciálne a funkčné: Vďaka vertikálne súvislej a ergonomicky umiestnenej zapustenej rukoväti môžete zariadenie pohodlne a jednoducho otvoriť. Moderný a puristický dizajn navyše umožňuje dokonalú integráciu do vašej bezúchytkovej kuchyne.

 

 

InteriorFit

InteriorFit

Doplňte puristický dizajn vašej kuchyne: Naše chladničky sa perfektne zmestia do 60 cm hlbokého výklenku. Iba dvierka vyčnievajú definovaným spôsobom a zaisťujú optimálny prístup k zapustenej rukoväti a pákovej rukoväti. Stredobodom pozornosti je vždy vaša kuchyňa – váš Liebherr je ústredným bodom a vrcholom.

 

 

Systém PowerCooling

Systém PowerCooling

Chcete mať istotu, že vaše chladiace zariadenie rozvádza chlad takmer rovnomerne? Zabezpečuje to systém PowerCooling: Ventilátor, ktorý je rovnako výkonný ako tichý, efektívne rozvádza studený vzduch po celom priestore chladničky.

 

 

koncept podstavca

Koncept podstavca

Chcete, aby bola vaša chladnička výkonná a pohodlná – ale zároveň udržateľná? Potom je pre vás Liebherr ako stvorený. Pretože naša technológia BluPerformance z neho robí všestranného: ponúka extra objem a chladiacu kapacitu – ale spotrebuje mimoriadne málo energie. A počúvajte: nepočujete takmer nič. Pretože váš Liebherr je napriek vysokému výkonu mimoriadne tichý.

 

SuperSilent

SuperSilent

Psssst – počúvajte pozorne: váš Liebherr je taký tichý, že si musíte nastražiť uši, aby ste ho počuli. čo je za tým? Všetky komponenty chladenia, ako sú kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, sú optimalizované a navzájom dokonale zladené. Aby ste vo svojej kuchyni počuli len to, čo chcete.

 

 

LED stropné osvetlenie

LED stropné osvetlenie

Stropné LED osvetlenie osvetľuje interiér zhora - pre dobrý prehľad o vašich potravinách. Extra jasné miesto: LED diódy sú umiestnené pred sklenenými doskami, takže aj plná chladnička je dobre osvetlená.

 

 

stojan na dvere

Stojan na dvere

Chceli by ste mať bezpečný úložný priestor na nápoje alebo jedlo? A napriek tomu ich chcete ľahko dosiahnuť? Naše dverové regály vám ponúkajú oboje. Sú výškovo nastaviteľné a preto sa prispôsobia vašim potrebám. Praktický je aj pohyblivý a odnímateľný držiak na fľaše: vaše fľaše sú vždy v bezpečí.

 

 

Výškovo nastaviteľné vnútorné dverové police

Výškovo nastaviteľné vnútorné dverové police

Využite celý priestor vášho Liebherr – podľa vašich potrieb! Pomôžu vám k tomu výškovo nastaviteľné vnútorné poličky vo dverách: Pomocou nich môžete kedykoľvek rýchlo a jednoducho zmeniť výšku zavesenia políc - a tak ich veľmi flexibilne využiť na bezpečné skladovanie najrôznejších nádob a potravín.

 

Sklenené taniere s ozdobnými lištami v nerezovom vzhľade

Sklenené taniere s ozdobnými lištami v nerezovom vzhľade

Jasné, svetlé a atraktívne – tento dojem na vás čaká pri každom otvorení vášho Liebherr. Zabezpečujú to okrem iného aj priehľadné sklenené dosky z bezpečnostného skla. Výšku nastavíte rýchlo a jednoducho jediným pohybom. Atraktívny vzhľad dotvárajú ozdobné lišty s nerezovým vzhľadom.

Pohodlné nastavenie výšky pre sklenené dosky

Pohodlné nastavenie výšky pre sklenené dosky

Máte veľkú nádobu na chladničku? Potom jednoducho nastavte výšku vloženia sklenených dosiek. Vďaka pohodlnému nastaveniu výšky to možno urobiť rýchlo a individuálne - aj keď sú na ňom uložené potraviny.

Samostatná regulácia teploty

Samostatná regulácia teploty

Každé jedlo má svoju optimálnu teplotu – či už mrazené alebo chladené. To je dôvod, prečo má vaša kombinácia chladničky s mrazničkou oddelené chladiace okruhy: To vám umožňuje ovládať teploty v chladiacom a mraziacom priestore nezávisle od seba. Zvoľte si v každej situácii presne takú teplotu, ktorá je pre vaše jedlo najlepšia. Veľmi jednoduché a spoľahlivé.

EasyFresh-Safe s integrovaným vedením zásuvky

EasyFresh-Safe s integrovaným vedením zásuvky

Vďaka integrovanému vodidlu zásuvky so zarážkou proti vytiahnutiu môžete svoj trezor EasyFresh extra jednoducho otvárať a zatvárať. Ďalšie plus z hľadiska pohodlia: koľajničky spoľahlivo zatvoria trezor. Vaše chladené potraviny sú vždy skladované za optimálnych podmienok.

Šetrič energie

Šetrič energie

Chceli by ste ušetriť energiu a zároveň peniaze? Váš Liebherr vás v tom podporuje – s režimom úspory energie. Ak aktivujete EnergySaver, štandardná teplota sa zvýši o dva stupne. To znamená, že váš Liebherr potrebuje ešte menej elektriny – a vaše potraviny zostanú dokonale čerstvé.

 

 

PartyMode

PartyMode

Teraz môžu prísť hostia – pretože aj váš Liebherr je v párty nálade. Funkcie ako SuperCool a SuperFrost sa aktivujú v režime PartyMode. Po 24 hodinách sa váš Liebherr automaticky vráti do normálneho režimu.

SuperFrost

SuperFrost

Chceli by ste zmraziť svoje čerstvé potraviny pri zachovaní vitamínov? Jednoducho aktivujte SuperFrost a mraziaci priestor zvýši svoj chladiaci výkon. To udržuje konštantnú teplotu, keď dovnútra vložíte nezmrazené potraviny. SuperFrost je tiež energeticky úsporný: ak funkciu nevypnete manuálne, automaticky sa deaktivuje po 65 hodinách.

zámok obrazovky

Zámok obrazovky

Svietiaci displej je magnetom na detské ručičky – vie to aj váš Liebherr. Preto je tu zámok displeja: Spoľahlivo zabráni neúmyselnej zmene nastavení vašej chladničky. Samozrejme, môžete tiež jednoducho vypnúť zámok obrazovky.

Nočný mód

Nočný mód

Váš Liebherr vám želá dobrú noc – a postará sa o to, aby ste neboli rušení: pretože v nočnom režime vypne všetky tóny a zvuky. A IceMaker zostáva tichý ako myš. Tiež stlmí vnútorné osvetlenie, takže vás pri nočnom otvorení chladničky privíta jemné svetlo.

 

alarm výpadku prúdu

Alarm výpadku prúdu

Váš Liebherr je skutočným anjelom strážnym pre jedlo: spoľahlivo spustí alarm v prípade výpadku prúdu. Tento alarm môžete nielen počuť, ale aj vidieť. Displej zobrazuje teplotu v chladničke. Nikdy však nebudete zbytočne alarmovaní: Ak sa teplota počas krátkeho výpadku prúdu kriticky nezvýši, alarm nezaznie.

HolidayMode

HolidayMode

cestuješ? Tak prečo neposlať na dovolenku aj svoj Liebherr: V režime HolidayMode sú ventilátor a SuperCool vypnuté a vaša chladnička reguluje teplotu na +15 °C. To šetrí elektrickú energiu a stále zabraňuje nepríjemným zápachom. Mraznička zostáva samozrejme zapnutá.

super cool

Super cool

Chcete, aby si vaša chladnička udržala správnu teplotu, aj keď ste do nej práve vložili slnkom vyhriate nákupy na trhu? Toto je prípad pre SuperCool: po aktivácii váš Liebherr zvýši svoj výkon, až kým čerstvé potraviny nebudú rovnako chladné ako zvyšok obsahu. Potom sa SuperCool automaticky vypne – najneskôr po 12 hodinách.

 

alarm dverí

Alarm dverí

Alarm dverí na vašom Liebherr sa postará o to, aby ste zbytočne nespotrebovávali energiu a nekazili potraviny: Akonáhle zostanú dvere chladničky otvorené príliš dlho, upozorní vás – pulzujúcim svetlom a varovným tónom. Vy sa však rozhodnete, čo je „príliš dlho“: V závislosti od nastavenia sa alarm dverí spustí po 1, 2 alebo 3 minútach.

SabbathMode

SabbathMode

Všetky aktivity sú počas sabatu pozastavené, vrátane elektrických zariadení. Váš Liebherr to berie do úvahy. V režime SabbathMode je vypnuté všetko osvetlenie chladničky, ako aj všetky tóny, zvuky a displej. Po 80 hodinách sa SabbathMode deaktivuje.

stojan na 3 fľaše

Stojan na 3 fľaše

Teraz vaše fľaše zostanú tam, kde majú: Vďaka stojanu na 3 fľaše bezpečne ležia tri fľaše vo vašej chladničke a čakajú na použitie. Polička na fľaše sa hodí na akúkoľvek sklenenú dosku, a preto je veľmi flexibilná. A ak potrebujete miesto na niečo iné, poličku jednoducho vyberte z chladničky.

Filter s aktívnym uhlím FreshAir

Filter s aktívnym uhlím FreshAir

Vôňa niektorých potravín je niekedy menej príjemná. To však pre váš Liebherr nie je problém: Vďaka filtru s aktívnym uhlím FreshAir je v interiéri vždy čerstvý vzduch. Filter je umiestnený priamo na prúde vzduchu v kryte ventilátora a do značnej miery neutralizuje pachy. Displej vám pripomenie, aby ste vymenili filter.

 

zásobník na vajíčka

Zásobník na vajíčka

Chcete vajcia bezpečne a bez škatuľky skladovať v chladničke? Žiadny problém s podnosom na vajcia: tu možno uložiť až 10 kuracích vajec, bezpečne chránených a dobre chladených. Polica sa zmestí do vnútorných dverí aj na sklenené dosky.

VarioSpace

VarioSpace

Chcete bezpečne uložiť viacposchodovú zmrzlinovú tortu až do letnej párty? Pre vašu mrazničku Liebherr žiadny problém: vie, že niekedy potrebujete viac miesta. Vďaka VarioSpace môžete jednoducho vybrať jednotlivé mraziace zásuvky a sklenené police pod nimi (iba pre zariadenia série Peak) – a voilà: tu je váš extra vysoký úložný priestor!

 

Vymeniteľné tesnenie dverí 

Vymeniteľné tesnenie dverí 

Myslíte si, že by sa tesnenie dverí na vašom Liebherr malo po niekoľkých rokoch vymeniť? Môžete to ľahko urobiť sami: Vymeniteľné tesnenie dvierok možno odstrániť v niekoľkých jednoduchých krokoch – a nové tesnenie môžete rovnako ľahko nasadiť späť. Takže táto časť chladničky je vždy bezchybná a hygienicky čistá.

Priestor na plech na pečenie 

Priestor na plech na pečenie 

Chcete mať svoj domáci ovocný koláč čerstvý? Alebo pripravenú pizzu, ktorá by mala ísť do rúry neskôr? Plech na pečenie jednoducho zasuňte do svojho Liebherr – ponúka vám dostatok miesta na uloženie plechu na pečenie. Mimoriadne praktické: Plech na pečenie môžete zasunúť a vysunúť pri otváraní dvierok o 90°.

 

 

uzatváracia pomôcka

Uzatváracia pomôcka

ZATVÁRAJTE DVERE! So svojím Liebherr si môžete byť istí, že sú dvierka vždy správne zatvorené: zatváracia pomôcka zabraňuje tomu, aby malá medzera zostala otvorená, ak dvierka chladničky zatvoríte príliš jemne alebo príliš tesne. To zaisťuje, že vaše potraviny budú vždy bezpečne uložené a budú mať optimálnu trvanlivosť.

 

Nastaviteľné nožičky

Nastaviteľné nožičky

Vďaka dvom nastaviteľným nožičkám možno prístroj optimálne vyrovnať a prispôsobiť svojmu okoliu, napríklad na nerovnom teréne. Môžete si tak byť istí, že sa dvierka chladničky zatvoria úplne tesne a do zariadenia neprenikne žiadne teplo a nedochádza ku kondenzácii. To tiež šetrí energiu a peniaze.

Zariadenie vhodné do umývačky riadu

Zariadenie vhodné do umývačky riadu

Vybavenie vo vašom Liebherr je dvojnásobne praktické: na jednej strane vás podporuje pri každodennom používaní, na druhej strane sa ľahko čistí. Je potrebné vyčistiť nádobu na maslo, FlexSystem alebo misku na ľad? Vložte ich pohodlne do umývačky riadu. Takže máte viac času na iné veci.

 

 

Technické parametre:

produktovú skupinu Kombinácia chladničky s mrazničkou s EasyFresh a NoFrost
GTIN 4016803112372
séria Čistá
trieda energetickej účinnosti C
Spotreba energie za 24 hodín 0,443 kWh/24h
spotreba energie za rok 162 kWh/rok
klimatickej triedy SN-T
úroveň hluku 35 dB
trieda emisií hluku prenášaného vzduchom B
hodnotu pripojenia 1,4A 183W
napätie 220-240V~
frekvencia 50-60Hz
riadenie LC displej monochromatický, dotykový displej
počet teplotných zón 2
Počet regulovateľných chladiacich okruhov 2
VarioTemp
zobrazenie teploty Mraznička
super cool nastaviteľné na zariadení a cez aplikáciu
SuperFrost nastaviteľné na zariadení a cez aplikáciu
Chladenie alarmu dverí nastaviteľné na zariadení a cez aplikáciu
Zamrznutie dverového alarmu nastaviteľné na zariadení a cez aplikáciu
Nočný mód nastaviteľné cez aplikáciu
zámok obrazovky nastaviteľné na zariadení
služby dotyk
sieťové riešenie * Možnosť dodatočného vybavenia
Nastaviteľný teplotný rozsah chladiaceho priestoru +2 °C až +9 °C
regulácia vlhkosti duo chladenie
Chladiaca časť klimatických zón EasyFresh
postup rozmrazovania automaticky
Filter FreshAir vo ventilátore
Výsuvný systém zásuviek, chladiaca časť integrované vedenie zásuvky
Vnútorné osvetlenie v chladiacom priestore LED stropné osvetlenie
Počet políc v chladiacej časti 5
z toho výškovo nastaviteľné 4
z neho deliteľné 0
VarioSafe
InfinitySpring
skladovanie fliaš stojan na 3 fľaše
Počet stojanov na fľaše 1
Počet nádob na konzervovanie 3
VarioBox
Počet VarioBoxov 0
maslová miska
zásobník na vajíčka 10 vajec
Číslo FlexSystem 0
stojan na dvere Stojany na fľaše a plechy
Výškovo nastaviteľné vnútorné dverové police Postupne nastaviteľné
Teplotný rozsah mrazničky -15 °C až -26 °C
chladiacej techniky Bez námrazy
Poloha mrazničky nižšie
postup rozmrazovania automaticky
Mraziaca kapacita za 24 hodín po GS ** 10,00 kg / 24 hodín
Počet zásuviek v mrazničke 3
z toho na teleskopických nadstavcoch 0
FrostSafe celoobvodové uzavreté zásuvky s priehľadným čelom
Výsuvný systém zásuviek, mraziaci priestor Zásuvka na bezpečnostnom skle
Vnútorné osvetlenie mraziaceho priestoru
4 hviezdičkové dvere mrazničky
Počet sklenených platní 4-hviezdičkový mraznička 0
VarioSpace
SpaceBox
Výrobník ľadu č
Bezpečné osvetlenie IceMaker
EasyTwist Ice č
Ľadová veža
Zásobník na kocky ľadu
počet foriem na ľad 0
Počet vodných filtrov 0
Počet studených balení 0
Počet mraziacich podnosov 0
hviezdna značka 4
Doba skladovania v prípade poruchy podľa GS ** 8 hodín večer
InteriorFit
Suchá zadná stena
Materiál Suchá zadná stena
Výzdoba interiérových dverí
Materiálové odkladacie police dvierok plast
Materiál na police v chladiacej časti sklo
materiálové dvere Dvere z nehrdzavejúcej ocele so SmartSteel
Materiálové nastaviteľné police mraziaci priestor sklo
farebné puzdro Strieborná
Rukoväť Zapustená rukoväť (obojstranná, vertikálna, súvislá)
uzatváracia pomôcka
zarážka dverí vymeniteľné vpravo
výmena zarážky dverí nezávisle možné
uhol otvárania dverí 115 °C
tesnenie dverí premenlivý
Výškovo nastaviteľné nožičky 2
transportné rukoväte pred a zad
transportné valčeky
vetranie predné vetranie
typ zástrčky eur
Pripojovací kábel (dĺžka) 2 000 mm
Vonkajšie rozmery (V/Š/H) 201,5 / 59,7 / 67,5 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 2 087,0 / 615,0 / 767,0 mm
Hmotnosť bez obalu) 76,1 kg
Hmotnosť (s balením) 81,5 kg
celkový objem *** 371 l
Objemové chladiace priehradky 268 l
Objemové mraziace priehradky 103 l
z toho 4-hviezdičkový predmet 103,1 l

 

 

 

 

 

Kategória: Chladničky Kombinované
Hmotnosť: 81.5 kg
Prevedenie: Mraznička dole
výrobca: Liebherr
Kód produktu v katalógu: CNsdc 5703-20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×