Liebherr ICSe 5103

Neohodnotené
Značka: Liebherr
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: ICSE 5103
849 €
Liebherr ICSe 5103
Neohodnotené
Značka: Liebherr
ICSe 5103
Doprava zadarmo

POPIS:

 

 

EasyFresh

EasyFresh

Zárukou trhovej čerstvosti v domácnosti je náš EasyFresh-Safe. Či už ide o nebalenú zeleninu alebo ovocie, toto zaisťuje optimálne skladovanie všetkého. Vďaka vzduchotesnému uzáveru potraviny zvyšujú vlhkosť v trezore. Potraviny tak zostanú čerstvé po dlhú dobu.

 

 

DuoCooling

DuoCooling

DuoCooling využíva dva úplne oddelené chladiace okruhy, aby sa zabezpečila výmena vzduchu medzi priestormi chladničky a mrazničky. Jedlo sa nevysuší ani neprenáša pach. To znamená menej vyhadzovať, nakupovať menej často, no ušetriť viac a viac si užívať.

 

 

Renovovateľný SmartDeviceBox

Renovovateľný SmartDeviceBox

Chcete byť pripravení na budúcnosť inteligentného domu? Váš Liebherr vám rád pomôže. Môžete ho dodatočne vybaviť SmartDeviceBoxom, ktorý pripojí váš Liebherr k internetu. SmartDeviceBox je možné nainštalovať v niekoľkých krokoch a dnes vám otvorí celý svet digitálnych možností.

 

 

Dotykový displej

Dotykový displej

Ovládanie končekmi prstov: dotykový displej umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie vášho Liebherr. Všetky funkcie sú prehľadne usporiadané na displeji. Jemným poklepaním prstom si napríklad jednoducho vyberiete funkcie alebo skontrolujete aktuálnu teplotu vašej chladničky.

 

 

Priestor na plech na pečenie 

Priestor na plech na pečenie 

Chcete mať doma upečený ovocný koláč čerstvý? Alebo možno pripravenú pizzu na pečenie neskôr? Ak áno, jednoducho zasuňte plech na pečenie do svojho Liebherr ¬ – má dostatok miesta na uloženie plechu na pečenie. Naozaj pohodlné – plech na pečenie môžete zasunúť a vysunúť, keď sú dvierka otvorené na 90°.

 

 

Systém PowerCooling

Systém PowerCooling

Chcete mať istotu, že sa chlad vo vašej chladničke rozloží čo najrovnomernejšie? Ak áno, systém PowerCooling je to, čo potrebujete. Ventilátor – rovnako výkonný ako tichý – efektívne rozvádza studený vzduch do celého chladiaceho priestoru.

 

 

SuperSilent

Psst – počúvajte pozorne. Váš Liebherr je taký tichý, že musíte napínať uši, aby ste ho počuli. Ako sa to dosiahne? Všetky komponenty chladenia, ako sú kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, sú optimalizované a navzájom dokonale prispôsobené. To znamená, že vo vašej kuchyni počujete len to, čo chcete počuť.

 

 

LED stropné osvetlenie

Stropné LED osvetlenie osvetľuje interiér zhora – poskytuje dobrý prehľad o vašich potravinách. Ďalšia zaujímavosť: LED diódy sú umiestnené pred sklenenými policami, takže aj plná chladnička je dobre osvetlená.

 

 

Samostatná regulácia teploty

Každá potravina má svoju optimálnu teplotu – či už mrazená alebo chladená. Vaša kombinácia chladničky s mrazničkou má preto oddelené chladiace okruhy. To vám umožní ovládať teploty v chladiacom a mraziacom priestore nezávisle od seba. Zvoľte si presne tú správnu teplotu pre vaše jedlo v každej situácii. Veľmi jednoduché a spoľahlivé.

 

 

EasyFresh s integrovaným výsuvom zásuvky

Vďaka integrovaným posuvným zásuvkám so zarážkou proti vytiahnutiu možno váš trezor EasyFresh naozaj jednoducho otvárať a zatvárať. Ďalšie plus z hľadiska pohodlia: pojazdové koľajnice bezpečne zatvoria trezor. To znamená, že vaše chladené potraviny sú vždy skladované za optimálnych podmienok.

 

 

Režim čistenia

Doteraz ste sa pri čistení chladničky museli rozhodovať: Vypnem ju, aby som ušetril energiu, alebo ju nechám zapnutú, aby som videl? CleaningMode túto dilemu odstraňuje. Chladenie sa vypne, zatiaľ čo svetlá zostanú zapnuté. To znamená, že pri čistení svojho Liebherr môžete zostať úplne uvoľnení.

 

 

Šetrič energie

Chcete ušetriť energiu a zároveň peniaze? Váš Liebherr vám s tým pomôže – s režimom úspory energie. Keď aktivujete EnergySaver, štandardná teplota sa zvýši o dva stupne. To znamená, že váš Liebherr potrebuje ešte menej energie – a vaše potraviny zostanú optimálne čerstvé.

 

 

SuperFrost

Chcete zmraziť svoje čerstvé potraviny spôsobom, ktorý uchová vitamíny? Jednoducho aktivujte SuperFrost – a mraziaci priestor zvýši svoju chladiacu kapacitu. Týmto spôsobom zostane teplota konštantná, keď vložíte nezmrazené potraviny. SuperFrost je tiež energeticky úsporný: ak funkciu nevypnete manuálne, automaticky sa deaktivuje po 65 hodinách.

 

 

Zámok displeja

Podsvietený displej je magnetom na detské ručičky – vie to aj váš Liebherr. Preto je tu zámok displeja. Zabezpečuje, aby sa nastavenia vašej chladničky neúmyselne nezmenili. Zámok displeja môžete, samozrejme, aj jednoducho deaktivovať.

 

 

PartyMode

Teraz ste pripravení na príchod hostí – pretože aj váš Liebherr má párty náladu. PartyMode aktivuje funkcie ako SuperCool a SuperFrost. Po 24 hodinách sa váš Liebherr automaticky vráti do normálneho režimu.

 

 

Alarm výpadku napájania

Váš Liebherr je skutočným anjelom strážnym pre vaše jedlo. V prípade výpadku prúdu spoľahlivo spustí alarm. Budík nielen počujete, ale aj vidíte. Na displeji sa zobrazuje najvyššia dosiahnutá teplota v mraziacom priestore. Nikdy však nie ste zbytočne upozornení. Ak počas krátkeho výpadku prúdu nedôjde k žiadnemu kritickému zvýšeniu teploty, alarm sa nespustí.

 

 

HolidayMode

ideš preč? Prečo teda neposlať na dovolenku aj svoj Liebherr? V HolidayMode sú ventilátor a SuperCool vypnuté a vaša chladnička si reguluje teplotu na +15 °C. To šetrí elektrickú energiu, ale stále zabraňuje nepríjemným zápachom. Mraziaci priestor samozrejme zostáva zapnutý.

 

 

SuperCool

Chcete, aby si vaša chladnička udržala optimálnu teplotu, aj keď ste práve vložili nákup z trhoviska, ktoré bolo vyhriate slnkom? Toto je prípad pre SuperCool. Po aktivácii váš Liebherr zvýši svoj výkon, kým čerstvé potraviny nebudú rovnako chladné ako zvyšok obsahu. SuperCool sa potom automaticky vypne – najneskôr po 12 hodinách.

 

 

BottleTimer

Už ste to urobili? Vložíte fľašu vína do priehradky na ľad, aby rýchlo vychladla – a zabudnite na to. S BottleTimer sa to už nikdy nestane: poskytuje extra rýchle chladenie aktiváciou SuperFrost. A akonáhle fľaša dosiahne optimálnu teplotu, váš Liebherr vám prostredníctvom aplikácie pripomenie, aby ste ju vybrali z priehradky na ľad.

 

 

Alarm dverí

Alarm na dvere vášho Liebherr sa postará o to, aby ste zbytočne nespotrebovali energiu a nepokazili potraviny. V momente, keď zostanú dvierka chladničky otvorené príliš dlho, vás to upozorní – pulzujúcim svetlom a varovným tónom. Vy však rozhodnete, ako dlho je „príliš dlho“. V závislosti od nastavenia sa alarm dverí spustí po 1, 2 alebo 3 minútach.

 

 

SabbathMode

V sobotu sú všetky činnosti v pokoji – to platí aj pre elektrické spotrebiče. Váš Liebherr to berie do úvahy. V SabbathMode je vypnuté všetko osvetlenie chladničky, ako aj všetky zvuky, zvuky a displej. Po 80 hodinách sa SabbathMode deaktivuje.

 

 

Teplotný alarm

Vo vašej mrazničke Liebherr sú potraviny v bezpečí aj v prípade poruchy: teplotný alarm vás spoľahlivo upozorní, keď teplota dosiahne kritickú úroveň. Tento alarm nielen počujete, ale aj vidíte. Displej ukazuje, ako ďaleko stúpla teplota. Alarm môžete samozrejme vypnúť aj manuálne.

 

 

Filter s aktívnym uhlím FreshAir

Vôňa niektorých potravín je niekedy menej príjemná. Pre váš Liebherr to však nie je žiadny problém. Vďaka filtrom s aktívnym uhlím FreshAir je v interiéri vždy čerstvý vzduch. Filter je umiestnený priamo na prúde vzduchu v kryte ventilátora a v maximálnej možnej miere neutralizuje pachy. Displej vám pripomenie, aby ste vymenili filter.

 

 

Zásobník na vajíčka

Chcete bezpečne a bez škatuľky uchovávať vajíčka v chladničke? S podnosom na vajíčka to nie je žiadny problém. Takto sa uskladní až 10 kuracích vajec, ktoré budú stabilné, chránené a dobre chladené. Podnos sa zmestí do vnútorných dverí aj na sklenené police.

 

 

VarioSpace

Chcete viacvrstvovú zmrzlinovú tortu bezpečne uložiť až do letnej párty? Žiadny problém pre vašu mrazničku Liebherr: Niekedy potrebujete viac miesta a je na to pripravená. S VarioSpace môžete vybrať jednotlivé zásuvky mrazničky a vodorovné sklenené prepážky pod nimi a hej, máte extra veľký úložný priestor.

 

 

Vymeniteľné tesnenie dverí 

Myslíte si, že je potrebné po niekoľkých rokoch vymeniť tesnenie dverí na vašom Liebherr? To je veľmi jednoduché urobiť sami. Vymeniteľné tesnenie dvierok možno odstrániť v niekoľkých jednoduchých krokoch – a rovnako ľahko sa vloží nové tesnenie. Vďaka tomu je táto časť chladničky vždy bezchybná a hygienicky čistá.

 

 

Koncept vedľa seba

Bez ohľadu na to, či sú vaše modulárne spotrebiče Liebherr vedľa seba alebo nad sebou, môžete umiestniť ľubovoľne. Vytvorte si svoje osobné centrum sviežosti z kombinácie chladničky, mrazničky, skriniek na víno alebo celopriestorového BioFresh. Typická kvalita Liebherr: Špeciálna technológia na strope a bočných stenách zabraňuje kondenzácii medzi spotrebičmi – a tak je nábytok plne chránený.

 

 

Technické parametre:

Typ modelu Integrovateľná chladnička s mrazničkou s EasyFresh a SmartFrost
GTIN 4016803043492
séria Čistá
Trieda energetickej účinnosti E
Spotreba energie za rok 228 kWh/rok
Klimatická trieda SN-T
Úroveň hluku 35 dB
Chladivo R 600a
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50-60 Hz
Hodnotenie pripojenia 1,4 A
Kontrola Monochromatický LC displej, dotykový displej
Počet teplotných zón 2
Počet regulovaných chladiacich okruhov 2
Zobrazenie teploty Chladiaci a mraziaci priestor
SuperCool v1 FTR-35 Nastaviteľné na spotrebiči a cez aplikáciu
SuperFrost v1 FTR-42 Nastaviteľné na spotrebiči a cez aplikáciu
Alarm dverí, chladenie Nastaviteľné na spotrebiči a cez aplikáciu
Alarm dverí, zamrznutie Nastaviteľné na spotrebiči a cez aplikáciu
BottleTimer Nastaviteľné v aplikácii
IceCubeTimer
Nočný mód Nastaviteľné v aplikácii
Zámok displeja Nastaviteľné na spotrebiči
Nastaviteľný teplotný rozsah, chladiaci priestor +2°C až +9°C
Regulácia vlhkosti DuoCooling
Klimatizačné zóny chladiaceho priestoru EasyFresh
Metóda rozmrazovania automatické
Nútené chladenie vzduchom
Filter FreshAir vo ventile
Výsuvný systém zásuvka, chladiaci priestor Integrované vedenie zásuvky
Osvetlenie chladiaceho priestoru LED stropné osvetlenie
Počet odkladacích políc, chladiaci priestor 4
Z toho oddeliteľné 0
z toho výškovo nastaviteľné 3
VarioSafe
zásuvky OpenStage
Skladovanie fliaš
Stojan na fľaše 1
Počet stojanov na plechovky 2
VarioBox
VarioBoxy 0
Zásobník na vajíčka 10 vajec
Úložný regál Stojan na fľaše a plechovky
Výškovo nastaviteľná vnútorná polica vo dverách Postupná úprava
Výsuvná jednotka
Teplotný rozsah mraziaceho priestoru -15 °C až -26 °C
Technológia chladenia SmartFrost
Poloha mraziaceho priestoru Spodná časť
Metóda rozmrazovania Manuálny
Doba skladovania v prípade poruchy podľa GS * 11:00 hod
Mraziaca kapacita za 24 hodín podľa GS * 6,00 kg / 24 h
Počet zásuviek v mraziacom priestore 3
FrostSafe Zásuvky uzavreté zo všetkých strán s priehľadným čelom
Výsuvný systém zásuviek, mraziaci priestor Zásuvka na bezpečnostnom skle
Vnútorné osvetlenie, mraziaci priestor
4-hviezdičkové dvere mraziaceho priestoru
Počet sklenených políc, 4-hviezdičkový mraziaci priestor 0
VarioSpace
Bezpečné osvetlenie IceMaker
Prívod vody
Zásobník na kocky ľadu
Počet zásobníkov na ľad 0
Počet vodných filtrov 0
Počet chladiarenských akumulátorov 0
Podnos do mrazničky 0
Hodnotenie hviezdičkami 4
Suchý zadný panel
Materiál suchá zadná stena
Výzdoba vnútorných dverí
Materiálové dverové police Biely plast
Odkladací materiál police, chladiaci priestor sklo
Materiál nastaviteľných políc v mraziacom priestore sklo
Materiál dverí Oceľ
Typ inštalácie Dá sa integrovať
Montáž dverí Posuvné dvere
Max. hmotnosť dvierok kuchynskej linky
Pánty dverí Správne reverzibilné
Výmena pántov dverí Možné pre zákazníka
Uhol otvárania dverí 115 °C
Tesnenie dverí Vymeniteľné
Výškovo nastaviteľné nožičky 2
Vyrovnávacie tyče
Počet vyrovnávacích tyčí 2
Vetranie Vetracie mriežky
dekoračný rám
Typ zástrčky eur
Konektorový kábel (dĺžka) 2 200 mm
Rozmery otvoru výška/šírka/hĺbka 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 1 829,0 / 555,0 / 622,0 mm
Rozmery V/Š/H 177 / 54,1 / 54,5 cm
Hmotnosť (bez obalu) 54,00 kg
Hmotnosť (s balením) 58,00 kg
Celkový objem 264 l
Objem, priehradky chladničky 183 l
Objem, mraziace priehradky 81 l

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky
Hmotnosť: 58 kg
Prevedenie: kombinovaná
výrobca: Liebherr
Kód produktu v katalógu: ICSe 5103

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×