Indukčná varná platňa 60 cm široká, 4 varné zóny, DuoZóna 2 x 18 cm / 2,8 kW, povrch z čierneho skla, nerezová predná dekoratívna lišta, dotykové ovládanie Intellect Smart, celkový príkon 7,2 kW, 10 stupňov nastavenia výkonu, 4x Booster, 4x časovač 1-99 min ., Recall, Clean Lock, 10 bezpečnostných prvkov
- Indukčná varná doska 60 cm široká
- 4 varné zóny
- DUOZÓNY 2 x 18 cm / 2,8 kW
- Povrch z čierneho skla
- Nerezová predná dekoratívna lišta
- Dotykové ovládanie Intellect Smart
- celkový príkon 7,2 kW, 10 stupňov nastavenia výkonu
- 4x Booster, 4x časovač 1-99 min.
- Recall, Clean Lock
- 10 bezpečnostných prvkov
10 bezpečnostných prvkov
Úplne výnimočnú úroveň zabezpečenia prináša 10 prvkov, ktoré dokážu postrážiť takmer všetky aspekty práce s varnou platňou.Ultra Boost
Technologie Ultra BoostIndikátor zvyškového tepla
Indikátor informuje užívateľa o horúcom povrchu varnej dosky a je dobre viditeľný pri pohľade spredu.Dětská pojistka
Slúži na zablokovanie dotykových ovládačov proti náhodnej manipulácii.Autostop
varná platňa sa automaticky vypne zakaždým, keď ju zabudnete vypnúť ručne. V závislosti na nastavenom stupni výkonu sa čas, po ktorom sa varná zóna vypne, mení v rozmedzí niekoľkých hodín.Duozóna
Varná platňa je na ľavej strane osadená DUOZÓNOU, ktorú ide rozdeliť na dve samostatné varné zónyPríkon 7200 W
Varná platňa s príkonom 7200 W.Funkcia "Clean Lock"
Dočasné uzamknutie varnej platne.| Kategória: | Varné dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 3660767976245 |
| Typ varnej dosky: | Indukčná |
| Povrch: | Sklo |
| Farba dosky: | Čierna |
| Hrany dosky: | Nerezová predná dekoratívna lišta |
| Celkový príkon: | 7 200 W |
| Varné zóny: | Indukčné |
| Počet varných zón / horákov: | 4 |
| DuoZóna: | Áno |
| Pravá predná zóna: | 16 cm / 2000 W |
| Pravá zadná zóna: | 21 cm / 3100 W |
| Ľavá: | DuoZone 37 x 18 cm / 3600 W |
| Typ ovládania dosky: | Dotykové Intellect Smart |
| Umiestnenie ovládacieho panelu: | Predné |
| Displej: | Digitálny + LED |
| Funkcia PerfectSensor s teplotnou sondou: | Nie |
| Počet stupňov nastavenia výkonu: | 9 |
| Časovač varných zón: | Nezávislý pre každú zónu |
| Booster: | Áno |
| Funkcia Clean Lock: | Áno |
| Počet bezpečnostných prvkov: | 10 |
| Indikácia zostatkového tepla varných zón: | Áno, samostatná pre každú varnú zónu |
| Detská poistka: | Áno |
| Možnosť zapustenia varnej dosky do pracovnej dosky: | Áno |
| Dodávaná s napájacím káblom: | Áno |
| Elektrické pripojenie: | 400 v / 50 Hz / 3 x 16 A |
| Pripojenie: | Dvojfázové |
| Šírka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Šírka v balení: | 74,5 cm |
| Výška v balení: | 15 cm |
| Hĺbka v balení: | 60 cm |
| Hmotnosť v balení: | 11 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 6 x 56 x 49 |
| Rozmery spotrebiča nad pracovnou doskou (V x Š x H): | 58 x 51 |
| Rozmery v obale (V x Š x H): | 14,5 x 75 x 56 |
| Hmotnosť netto / brutto: | 10,12/10,8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
