Plynová varná doska Kluge KPG6030BG so šírkou 60 cm ponúka praktické usporiadanie horákov a elegantné prevedenie pre každodenné varenie; Povrch z čierneho tvrdeného skla pôsobí moderne a zároveň sa ľahko udržiava; Varná doska je vybavená štyrmi plynovými horákmi rôznych výkonov pre flexibilnú prípravu pokrmov; V ľavej zadnej časti je umiestnený stredný horák s výkonom 2,0 kW vhodný na bežné varenie; V ľavej prednej časti sa nachádza výkonný horák s výkonom 3,4 kW, ktorý je vhodný na rýchle zahriatie a intenzívnejšie varenie; V pravej zadnej časti je umiestnený ďalší stredný horák s výkonom 2,0 kW; V pravej prednej časti sa nachádza malý horák s výkonom 1,0 kW, ideálny napríklad na pomalé zahrievanie alebo prípravu menších porcií; Stabilitu riadu zabezpečujú masívne liatinové rošty; Ovládanie je umiestnené v prednej časti varnej dosky a prebieha pomocou otočných gombíkov s integrovaným automatickým zapaľovaním; Bezpečnosť pri používaní zabezpečuje systém Gas Stop, ktorý automaticky uzavrie prívod plynu v prípade zhasnutia plameňa; Varná doska je z výroby nastavená na zemný plyn a súčasťou balenia sú aj trysky na prestavbu na LPG/PB; Celkový príkon dosky je 8,4 kW; Rozmery varnej dosky sú (VxŠxH): 9,7 x 58 x 52 cm
- Plynová varná doska so šírkou 60 cm
- Povrch z čierneho tvrdeného skla
- 4 plynové horáky
- Výkon horákov: 2,0 kW, 3,4 kW, 2,0 kW, 1,0 kW
- Predné ovládanie pomocou otočných gombíkov
- Automatické elektrické zapaľovanie
- Zabezpečenie proti úniku plynu Gas Stop
- Masívne liatinové rošty
- Smaltované kryty horákov
- Prevádzka na zemný plyn alebo PB
- Rozmery (VxŠxH): 9,7 x 58 x 52 cm
Termopojistka Gas Stop
Bezpečí na prvním místě| Kategória: | Vstavané spotrebiče |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.42 kg |
| EAN: | 8588008220313 |
| Typ varnej dosky: | Plynová |
| Povrch: | Sklo |
| Farba dosky: | Čierna |
| Celkový výkon: | 8 400 W |
| Varné zóny: | Plynové horáky |
| Počet varných zón / horákov: | 4 |
| Ľavá predná zóna: | 3400 |
| Ľavá zadná zóna: | 2000 |
| Pravá predná zóna: | 1000 |
| Pravá zadná zóna: | 2000 |
| Materiál plynových horákov: | Smalt |
| Počet roštov: | 2 |
| Materiál roštov: | Liatina |
| Typ ovládania dosky: | Otočné voliče |
| Umiestnenie ovládacieho panelu: | Predné |
| Funkcia PerfectSensor s teplotnou sondou: | Nie |
| Autolink: | Ne |
| Hob to Hood: | Ne |
| El. zapaľovanie v otočnom ovládači: | Áno |
| Zabezpečenie proti úniku plynu: | Áno |
| Indikácia zostatkového tepla varných zón: | Ne |
| Prispôsobenie pre zemný plyn G20: | Áno |
| Prispôsobenie na Propán-Bután G30: | Áno |
| Dodávaná s napájacím káblom: | Áno |
| Elektrické pripojenie: | 220-240 V / 50 Hz / 10 A |
| Pripojenie: | Jednofázové |
| Šírka: | 58 cm |
| Výška: | 9,69 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Šírka v balení: | 64,5 cm |
| Výška v balení: | 13,7 cm |
| Hĺbka v balení: | 57 cm |
| Hmotnosť v balení: | 13,42 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 56 x 48 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
