Plynová varná doska Kluge KPG7520BG so šírkou 75 cm ponúka kombináciu moderného dizajnu, vysokého výkonu a praktického usporiadania horákov pre pohodlné každodenné varenie; Povrch z čierneho tvrdeného skla pôsobí elegantne a zároveň umožňuje jednoduchú údržbu; Varná doska je vybavená piatimi plynovými horákmi rôznych výkonov, ktoré poskytujú dostatok flexibility pri príprave pokrmov; Dominantou varnej dosky je stredový WOK horák s vysokým výkonom 4,2 kW, ideálny na intenzívne varenie, rýchle restovanie alebo prípravu pokrmov vo wok panvici; V ľavej zadnej časti je umiestnený veľký horák s výkonom 2,9 kW vhodný pre väčšie hrnce alebo rýchle zahriatie pokrmov; V ľavej prednej časti sa nachádza stredný horák s výkonom 2,0 kW určený na bežné každodenné varenie; Ďalší stredný horák s výkonom 2,0 kW je umiestnený v pravej zadnej časti varnej dosky; V pravej prednej časti sa nachádza malý horák s výkonom 1,0 kW, ktorý je ideálny napríklad na pomalé zahrievanie alebo prípravu menších porcií; Stabilitu riadu zabezpečujú robustné liatinové rošty, ktoré poskytujú pevnú oporu aj pre väčšie hrnce a panvice; Ovládanie je umiestnené v prednej časti varnej dosky a prebieha pomocou otočných gombíkov s integrovaným automatickým zapaľovaním; Bezpečnosť pri používaní zabezpečuje systém Gas Stop, ktorý automaticky uzavrie prívod plynu v prípade zhasnutia plameňa; Varná doska je z výroby nastavená na zemný plyn, súčasťou balenia sú však aj trysky na prestavbu na LPG/PB; Celkové rozmery varnej dosky sú (VxŠxH): 9,6 x 74 x 52 cm
- Plynová varná doska so šírkou 75 cm
- Povrch z čierneho tvrdeného skla
- 5 plynových horákov vrátane výkonného WOK horáka
- Výkon horákov: 1,0 kW, 2,0 kW, 2,0 kW, 2,9 kW a WOK horák 4,2 kW
- Predné ovládanie pomocou otočných gombíkov
- Automatické elektrické zapaľovanie
- Zabezpečenie proti úniku plynu Gas Stop
- Masívne liatinové rošty pre vysokú stabilitu
- Smaltované kryty horákov
- Prevádzka na zemný plyn alebo PB
- Rozmery (VxŠxH): 9,6 x 74 x 52 cm
WOK hořák
Profesionální výkon nejen pro vaše asijské speciality.Termopojistka Gas Stop
Bezpečí na prvním místě| Kategória: | Vstavané spotrebiče |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.31 kg |
| EAN: | 8588008220337 |
| Typ varnej dosky: | Plynová |
| Povrch: | Sklo |
| Farba dosky: | Čierna |
| Celkový výkon: | 12 100 W |
| Varné zóny: | Plynové horáky |
| Počet varných zón / horákov: | 5 |
| Ľavá predná zóna: | 2000 |
| Ľavá zadná zóna: | 2900 |
| Pravá predná zóna: | 1000 |
| Pravá zadná zóna: | 2000 |
| Prostredná: | 4200 |
| Materiál plynových horákov: | Liatina |
| Počet roštov: | 2 |
| Materiál roštov: | Liatina |
| Typ ovládania dosky: | Otočné voliče |
| Umiestnenie ovládacieho panelu: | Predné |
| Funkcia PerfectSensor s teplotnou sondou: | Nie |
| Autolink: | Ne |
| Hob to Hood: | Ne |
| El. zapaľovanie v otočnom ovládači: | Áno |
| Zabezpečenie proti úniku plynu: | Áno |
| Indikácia zostatkového tepla varných zón: | Ne |
| Možnosť zapustenia varnej dosky do pracovnej dosky: | Nie |
| Prispôsobenie pre zemný plyn G20: | Áno |
| Prispôsobenie na Propán-Bután G30: | Áno |
| Dodávaná s napájacím káblom: | Áno |
| Elektrické pripojenie: | 220-240 V / 50 Hz / 10 A |
| Pripojenie: | Jednofázové |
| Šírka: | 74 cm |
| Výška: | 9,59 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 15,87 kg |
| Šírka v balení: | 98,6 cm |
| Výška v balení: | 14,56 cm |
| Hĺbka v balení: | 58,1 cm |
| Hmotnosť v balení: | 17,31 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 56 x 48 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
