Táto predom plnená práčka zvládne naraz vyprať až 7 kg bielizne. Patrí do energetickej triedy A a umožňuje regulovať rýchlosť odstredenia až do 1200 ot./min. Jednoduché ovládanie pomocou dotykového panela v slovenčine s LED displejom a otočným voličom. Je vybavená invertorovým motorom, ktorý je tichý, úsporný a spoľahlivý. Vďaka špeciálnej funkcii M-Rýchly štart dokáže práčka automaticky detekovať hmotnosť bielizne a prispôsobiť tomu dĺžku aj teplotu prania. Ponúka 15 programov / 6 teplôt pre rôzne druhy bielizne: napr. Páperová bunda, Detské, Košele, Posteľná bielizeň, Antialergický, Spodná bielizeň alebo Farebná bielizeň, a to aj s podporou pary, ktorá minimalizuje pokrčenie bielizne a znižuje námahu pri žehlení. Disponuje funkciou odloženého konca až na 24 h a detskou poistkou. Systém kontroly vyváženia zabezpečuje rovnomerné rozloženie bielizne v bubne. Spotreba energie (100 cyklov) / vody (cyklus): 45 kWh / 43 l; Rozmery (V׊×H): 84,7 × 60 × 48 cm; Hmotnosť 52 kg.
- Predom plnená práčka s kapacitou až 7 kg bielizne
- Steam Assist – podpora pary ● 15 pracích programov
- Funkcie: Odložený koniec, Extra plákanie, Otáčky, Teplota
- Špeciálna funkcia M–Rýchly štart
- Otáčky odstredenia až 1200 ot./min.
- LED displej a ovládací panel v slovenčine
- Tichý, úsporný a spoľahlivý invertorový motor
- Energetická trieda A
- Spotreba energie (100 cyklov) / vody (cyklus): 45 kWh / 43 l
- Rozmery (V׊×H): 84,7 × 60 × 48 cm
Bezkefový motor
Motor s invertorom pre tichý chod a spoľahlivosť.Perlový bubon
Ochrana bielizne pri praní a sušeníSteam Assist
Pranie s podporou horúcej paryPéřový program
Péřový programM-Rychlý start
Automatický program stiskem jednoho tlačítka, dostupný u praček a sušiček značky Romo.Ekonomický / zrýchlený režim programu
Funkce umožňuje výběr úsporného nebo rychlého režimu praníKapacita 7 kg
Takto označená pračka/sušička disponuje kapacitou 7 kg prádla.Odolné výhrevné teleso
Výhrevné teleso s ochrannou zliatinou.| Kategória: | Práčky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 55 kg |
| EAN: | 8588008220061 |
| Typ: | Voľne stojaci |
| Plnenie: | Predné |
| Farba: | Biela s čiernymi dvierkami a panelom |
| Jazyk ovládacieho panelu: | Čeština |
| Kapacita: | 7 |
| Energetická trieda práčky: | A |
| Maximálna rýchlosť odstreďovania: | 1200 |
| Trieda účinnosti odstreďovania: | D |
| Trieda účinnosti prania: | A |
| Displej: | LCD |
| Bezkefový motor: | Áno |
| Priemer dvierok: | 51 cm |
| Priemer vstupného otvoru: | 33 cm |
| Nerezový bubon: | Áno |
| Objem bubna: | 45 l |
| Perlový bubon pre maximálne šetrné pranie bielizne: | Áno |
| Typ vane: | Polypropylén |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 190 cm |
| Dĺžka vypúšťacej hadice: | 195 cm |
| Dĺžka napúšťacej hadice: | 150 cm |
| Počet programov: | 15 |
| Programy prania: | Vlna, Bavlna, Lôžkoviny, Antialergický, Eko 40-60, Košele, Odstreďovanie, Spodní prádlo, Perie, Detské, Rýchly, Plákanie + odstreďovanie, Čištění bubnu, Mix, 20°C |
| Funkcia sušenie bielizne: | Nie |
| Funkcie práčky: | Pridanie plákania, Para+ |
| Možnosť regulácie teploty: | Áno |
| Dostupné teploty prania: | 20, 30, 40, 60, 90, Bez ohřevu |
| Možnosť regulácie otáčok odstreďovania: | Áno |
| Dostupné rýchlosti odstreďovnia: | 600, 800, 1000, 1200, Bez odsteďovania |
| Odložený konec praní: | až o 24 hod. |
| Pranie s podporou pary Steam Assist: | Áno |
| Funkcia M-Rýchly štart: | Áno |
| Bezpečnostné funkcie práčky: | Detská zámok, Zámok dverí |
| Vážená spotreba energie (100 pracích cyklov): | 45 kWh |
| Vážená spotreba vody (1 cyklus): | 43 l |
| Emisie hluku šíreného vzduchom: | 76 dB |
| Trieda emisií hluku: | B |
| Výška: | 84,7 cm, 88,8 cm |
| Šírka: | 60 cm, 65 cm |
| Hĺbka: | 48 cm, 51 cm |
| Hmotnosť (netto): | 52 kg |
| Hmotnosť brutto: | 55 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
