Vstavaná multifunkčná rúra Brandt BOP7537BI v čiernom prevedení ponúka objem 73 l, pyrolitické čistenie a 7 funkcií rúry: teplovzdušné pečenie, klasické pečenie, gril s ventilátorom, režim Eco, Shabbat, udržiavanie teploty a gril. Vďaka systému Multifunkcia Plus s ventilátorom sa teplota rovnomerne rozvádza v priestore rúry a podľa podkladov je možné piecť až na 3 úrovniach súčasne bez miešania vôní a chutí a bez nutnosti obracania pokrmov.
Údržbu vnútorného priestoru zabezpečuje pyrolitické čistenie doplnené režimom Pyro Eco. Smaltovaný vnútorný priestor dopĺňajú vnútorné celosklenené vyberateľné dvierka. Bezpečnostná výbava zahŕňa chladné dvierka Cold Door so 4 sklami, pri ktorých teplota ani pri pyrolitickom čistení nepresahuje 60 °C, systém Auto Stop a zámok ovládania.
Komfort používania podporuje tlmené zatváranie Soft Close, ktoré zaisťuje plynulé dovretie dvierok, a svetlo spínané otvorením dvierok. Rúra je vybavená 6-úrovňovými chrómovanými bočnými vodiacimi roštmi, 1 čiastočným teleskopickým výsuvom, 2 bezpečnostnými roštmi, plechom s hĺbkou 45 mm a plechom s hĺbkou 20 mm. Celkový príkon je 3,385 kW, príkon grilu 2100 W, napájanie 220–240 V a prívodný kábel má dĺžku 115 cm. Energetická trieda A+. Spotreba energie 0,70 kWh/cyklus v konvenčnom režime a 1,10 kWh/cyklus v režime nútenej konvekcie. Rozmery na zabudovanie (VxŠxH): 58,5 x 56 x 55 cm. Rozmery (VxŠxH): 59,6 x 59,2 x 54,4 cm.
- Multifunkčná pyrolitická vstavaná rúra
- Čierne farebné prevedenie s čiernymi otočnými voličmi
- Objem rúry 73 l ● Energetická trieda A+
- 7 funkcií rúry vrátane teplovzdušného pečenia, klasického pečenia, Eco režimu, grilu a grilu s ventilátorom
- Multifunkcia Plus s ventilátorom pre rovnomerné rozloženie teploty
- Pyrolitické čistenie Eco a Pyrolysis
- Dvierka s odnímateľným celoskleneným vnútorným sklom ● Soft Close ● Cold Door so 4 sklami
- Bezpečnostné prvky Auto Stop a zámok ovládania
- Šesťúrovňové chrómované vodiace rošty ● 1x čiastočný teleskopický výsuv
- 2 ploché bezpečnostné rošty ● 1 plech 45 mm ● 1 plech 20 mm
- Rozmery (VxŠxH): 59,6 x 59,2 x 54,4 cm
Pyrolytické čistenie rúry
Pyrolytické čistenie je synonymom pre dokonale čistú rúru. Pyrolýza umožňuje odstrániť všetky nečistoty z rúry ich vypálením pri teplotách dosahujúcich až 500 °C.Multifunkcia Plus
Kombinovaný ohrev a Teplovzdušné pečenie, výhradne pre De Dietrich.Cold Door
Technológia umožňujúca udržať vonkajší povrch dvierok chladný.Celosklenené dvierka
Rúra je opatrená dvierkami tvorenými jednoliatym skloma, niekedy na nerezovom podklade.Auto-Stop
Zvýšenie pocitu bezpečia s funkciou automatického vypnutia rúry. Ponáhľate na víkend, či dovolenku a pripravujete posledné jedlo pred odchodom. Až v aute začínate premýšľať, či ste naozaj vypli rúru. S funkciou Auto-Stop je váš byt bezpečný. Rúra sa spoľahlivo vypne po 23 hodinách.Udržiavanie v teple
Tento program je vhodný pre udržiavanie teploty potravín, do doby ich servírovania. Táto funkcia tiež pomáha pri kysnutí cesta.Odnímateľné sklo dverí
Sklo dverí sa dá ľahko vybrať, takže čistenie je hračka.Teplovzdušné pečenie
Mikrovlnné rúry s funkciou teplovzdušného pečenia disponujú o 40 až 50 % kratšou dobou prípravy ako u bežného ohrevu.Omega gril
Nový typ grilu pre rovnomerné prepečenie.| Kategória: | Rúry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 39.6 kg |
| EAN: | 3660767997332 |
| Typ rúry: | Multifunkcia plus |
| Farba rúry: | Čierna |
| Objem: | 73 l |
| Displej: | LED (s bielym podsvietením) |
| Pripojenie pomocou Wi-Fi: | Nie |
| Typ ovládania rúry: | Dotykové ovládanie s otočným voličom |
| Energetická trieda rúry: | A+ |
| Celkový príkon: | 3 385 W |
| Príkon grilu: | 2 100 W |
| Čistenie: | Pyrolytické |
| Vnútorný povrch: | Smalt Enamelite |
| Celosklenené dvere: | Áno |
| Počet vrstiev skiel dvierok rúry: | 4 |
| Rozoberateľné sklá dverí: | Áno |
| Osvetlenie rúry: | 1x žiarovka |
| Svetlo spínané otvorením dverí: | Áno |
| Napájanie: | 220-240 V / 50 Hz / 16 A |
| Prívodný kábel rúry: | Bez koncovky |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 115 cm |
| Spôsob pečenia: | Multifunkcia PLUS |
| Sabat: | Áno |
| Počet funkcií rúry: | 7 |
| Funkcie rúry: | Pyrolýza, Úsporná (ECO) pyrolýza, Tradičné pečenie, Teplovzdušné pečenie, Gril, Gril + ventilátor, Udržiavanie v teple, Pečenie ECO, Nízkoteplotní pečení |
| Teplovzdušné pečenie: | Áno, 1,1 kWh |
| Konvenčné pečenie: | 0,7 kWh |
| Pyrolytické čistenie: | 2 úrovne |
| Udržiavanie v teple: | Áno |
| Systém Auto Stop: | Áno |
| Uzamknutie ovládacieho panela: | Áno |
| Cold Door: | Áno |
| Soft Close: | Áno |
| Bočné vodiace rebrinky: | 6 úrovní - chrómované vyhotovenie |
| Teleskopický výsuv: | 1x |
| Bezpečnostný rošt s rukoväťou: | 2 |
| Plech 45 mm: | 1 |
| Plech 20 mm: | 1 |
| Šírka: | 59,2 cm |
| Výška: | 59,6 cm |
| Hĺbka: | 54,4 cm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Šírka v balení: | 64 cm |
| Výška v balení: | 67 cm |
| Hĺbka v balení: | 66 cm |
| Hmotnosť v balení: | 39,6 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 58,5x56x55 |
| Vnútorné rozmery (V x Š x H): | 38,2x47,4x40,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
