RÚRA BOP7539BB
Multifunkčná pyrolytická rúra BOP7539BB - nová úroveň pečenia vo vašej kuchyni
Objavte nový rozmer pečenia so vstavanou rúrou Brandt BOP7539BB, ktorá je synonymom dokonalej kombinácie modernej technológie a nadčasového dizajnu. S touto rúrou, prezentovanou v štýlovom čiernom skle, objavíte nové možnosti pri príprave jedál. Umožní vám pripraviť pokrmy s dokonalou štruktúrou a chuťou vďaka jedinečnej funkcii kombinovaného varenia v pare STEAM+.
Intuitívne a užívateľsky prívetivé ovládanie
Zjednodušte si pečenie pomocou ovládacieho systému Intellect s ergonomickým otočným voličom, dotykovými tlačidlami a bielo podsvieteným displejom. Funkcia SmartAssist prispôsobí pečenie vašim potrebám a automaticky upraví teplotu a čas, aby bol každý pokrm dokonalý na prvý pokus.


Rozmanité funkcie pre dokonalé výsledky
Táto rúra ponúka širokú škálu funkcií pečenia. Vďaka technológii MultifunctionPlus a prídavným funkciám STEAM+ na varenie v pare si môžete byť istí, že vaše jedlo bude vždy pripravené podľa vašich predstáv.
Jednoduchá údržba a bezpečné používanie
Čistota a bezpečnosť sú pri tejto rúre prvoradé. Pyrolytické čistenie odstráni všetky nečistoty, zatiaľ čo funkcia SOFT CLOSE zabezpečí bezpečné a šetrné zatváranie dvierok. Okrem toho technológia Cold Door udržiava vonkajšiu stranu dvierok chladnú, čo prináša ďalšiu úroveň bezpečnosti.

Po registrácii na našej webovej stránke získate na tento výrobok plnú 4-ročnú záruku.
- Multifunkčná pyrolytická rúra s objemom 73 l
- Prevedenie čierne sklo
- Kombinované pečenie s podporou pary STEAM+
- SmartAssist, Quattro Pulse
- 9 funkcií rúry (6 štandardných / 3 STEAM+ s podporou pary)
- Pyrolytické čistenie (2 režimy: 39 min. a 2 hod.)
- Výkonný omega gril
- Chladné dvierka Cold Door
- Soft Close - brzdené dovieranie dverí
- Bezpečnostný rošt a šesťúrovňové chrómované vodiace rošty
- 2 x teleskopický výsuv, 1 ks plytký plech, 1 ks hlboký plech
Pyrolytické čistenie rúry
Pyrolytické čistenie je synonymom pre dokonale čistú rúru. Pyrolýza umožňuje odstrániť všetky nečistoty z rúry ich vypálením pri teplotách dosahujúcich až 500 °C.Quattro Pulse
Dokonale rovnoměrná distribuce horkého vzduchu uvnitř troubyMultifunkcia Plus
Kombinovaný ohrev a Teplovzdušné pečenie, výhradne pre De Dietrich.Cold Door
Technológia umožňujúca udržať vonkajší povrch dvierok chladný.Celosklenené dvierka
Rúra je opatrená dvierkami tvorenými jednoliatym skloma, niekedy na nerezovom podklade.Soft Close
Tento dômyselný systém zabezpečí jemné a brzdené automatické privretie dvierok rúry bez nepríjemného zvuku.Smart Assist
Podľa zvoleného režimu pečenia vám rúra navrhne nielen ideálnu teplotu pečenia, ale aj dobu prípravy pokrmov. Prednastavené hodnoty môžete kedykoľvek počas pečenia ľahko zmeniť.Dětská pojistka
Slúži na zablokovanie dotykových ovládačov proti náhodnej manipulácii.Pečení s podporou páry Steam+
Varenie s podporou pary OptiSteamTeplovzdušné pečenie
Mikrovlnné rúry s funkciou teplovzdušného pečenia disponujú o 40 až 50 % kratšou dobou prípravy ako u bežného ohrevu.Omega gril
Nový typ grilu pre rovnomerné prepečenie.Rad Intellect
Kombinácia dizajnu, ušľachtilých materiálov, intuitívneho ovládania a inteligentných funkcií.| Kategória: | Rúry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 kg |
| EAN: | 3660767981287 |
| Typ rúry: | Multifunkcia plus |
| Farba rúry: | Čierna |
| Ochrana nerezu proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Objem: | 73 l |
| Displej: | Digitálny |
| Typ ovládania rúry: | Ovládanie Intellect s otočným voličom |
| Energetická trieda rúry: | A+ |
| Celkový príkon: | 3 385 W |
| Príkon spodného výhrevného telesa: | 1 200 W |
| Príkon teplovzdušného pečenia: | 2 000 W |
| Príkon grilu: | 2 100 W |
| Čistenie: | Pyrolytické |
| Vnútorný povrch: | Pyro-Clean smalt |
| Celosklenené dvere: | Áno |
| Počet vrstiev skiel dvierok rúry: | 4 |
| Rozoberateľné sklá dverí: | Áno |
| Osvetlenie rúry: | Halogén 1 x 25 W |
| Svetlo spínané otvorením dverí: | Áno |
| Napájanie: | 220-240 V / 50 Hz / 16 A |
| Prívodný kábel rúry: | Bez koncovky |
| Spôsob pečenia: | Multifunkcia PLUS |
| Počet funkcií rúry: | 9 |
| Funkcie rúry: | Tradičné pečenie, Teplovzdušné pečenie, Gril, Gril + ventilátor, Spodný ohrev s ventilátorom, Eco pečení, PyroClean '39 (39 minut), Pyrolýza 2h, Světlé maso s podporou páry, Ryby s podporou páry, Drůbež s podporou páry |
| Teplovzdušné pečenie: | Áno, 1,1 kWh |
| Pečenie s asistenciou pary: | Áno |
| Konvenčné pečenie: | 0,7 kWh |
| Pyrolytické čistenie 80 min.: | 3 kWh |
| Pyrolytické čistenie: | 2 úrovne |
| Cold Door: | Áno |
| Soft Close: | Áno |
| Odporúčanie teploty: | Áno |
| Bočné vodiace rošty: | 6 úrovní, chrómové prevedenie |
| Teleskopický výsuv: | 2x |
| Bezpečnostný rošt s rukoväťou: | 1 |
| Plech 45 mm: | 1 |
| Plech 20 mm: | 1 |
| Šírka: | 59,2 cm |
| Výška: | 59,6 cm |
| Hĺbka: | 54,4 cm |
| Hmotnosť: | 38,7 kg |
| Šírka v balení: | 64 cm |
| Výška v balení: | 67 cm |
| Hĺbka v balení: | 66 cm |
| Hmotnosť v balení: | 40 kg |
| Rozmery otvoru na zabudovanie (V x Š x H): | 58,5 x 56 x 55 |
| Vnútorné rozmery (V x Š x H): | 38,2 x 47,4 x 40,5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
