POPIS:

 

Ručný vysávač novej generácie s elektrickou rotačnou kefou, vysokým sacím výkonom a 14,4 V Li-ion akumulátorom pre výdrž až 25 minút na jedno nabitie.
 
 
 

Čistotu máte pevne vo svojich rukách

Ručný vysávač novej generácie ETA Rotary vás nadchne silným sacím výkonom a elektrickou rotačnou kefou, ktorá zaistí ešte efektívnejší zber a vyčesanie nečistôt. O ich filtráciu sa následne postará účinný HEPA filter.

V kategórii akumulátorových ručných vysávačov vyniká tiež dĺžkou prevádzky na jedno nabitie. Kvalitný 14,4 V Li-ion akumulátor vám umožní až 25 minút nepretržitého vysávania a následne sa znova plne nabije iba za 5 hodín.

Vďaka nízkej hmotnosti, malým rozmerom a ergonomicky tvarovanej rukoväti sa navyše s týmto príručným pomocníkom príjemne manipuluje a sťažovať sa nebudú ani vaše prsty – tlačidlo ON/OFF je možné aretovať vo zvolenej polohe, a tak ho nemusíte po celú dobu vysávania kŕčovito stláčať.

Pozbieraný prach a nečistoty následne putujú priamo do transparentnej nádobky o objeme 400 ml, ktorá vás zbaví nutnosti nákupu a výmeny vreciek na prach.

 

Roztočte to s bohatým príslušenstvom

Nástenná dobíjacia základňa slúži nielen na nabíjanie, na ktorého dokončenie vás upozorní svetelná kontrolka, ale aj k praktickému uskladneniu vysávača a jeho príslušenstva. Toho je slušná zbierka – okrem rotačnej turbokefy s priamym pohonom (ideálna na vysávanie čalúneného nábytku či interiéru automobilu), dostanete tiež štrbinovú hubicu na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom, atď.) a kefku s jemnými štetinkami na upratovanie na miestach, ktoré potrebujú šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, stenách či obrazoch).

 

 

Predĺžená záruka

Záruku na motor vysávača ETA Rotary vám zdarma predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Bezplatnú službu Predĺženej záruky si registrujte na stránke výrobcu. 

Technické parametre:

Nezaradené:
Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)
Vysávanie: suché
Doba prevádzky: 25
Držiak na stenu: áno

Rozmery produktu:
Šírka: 17 cm
Výška: 43 cm
Hĺbka: 15 cm
Hmotnosť: 1.66 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 46.5 cm
Výška: 19 cm
Hĺbka: 17 cm
Hmotnosť: 2.08 kg

Špecifikácie:

Bezvreckový ručný vysávač
* Bezkáblová prevádzka na akumulátor 14,4 V Li-Ion
* Moderný a elegantný dizajn
* Dobíjanie cez sieťový adaptér
* Doba nabíjania cca 5 hod.
* Transparentná nádoba na prach s objemom 400 ml prachu
* Výdrž akumulátora až 25 minút
* Kvalitní HEPA filter
* Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlné používanie
* Svetelná signalizácia nabíjania s indikáciou plného nabitia akumulátora
* Malý, ľahký a skladný pomocník
* Deklarovaná hladina akustického výkonu 78 dB(A) re 1pW

Príslušenstvo súčasťou balenia:
* Rotačná turbokefa s priamym pohonom - je určená špeciálne na vysávanie čalúneného nábytku.
* Štrbinová hubica - je vhodná na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom, atď.)
* Kefka s jemnými štetinkami pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, stenách či obrazoch).
* Sieťový adaptér 100-240 V (AC) / 22 V (DC) na dobíjanie vysávača
* Nástenná dobíjacia základňa na nabíjanie a praktické uskladnenie vysávača

Dokupiteľné príslušenstvo:
HEPA filter ETA242500060