Whirlpool WH SP70 T122

Neohodnotené
Značka: Whirlpool
Dostupnosť Skladem (4 ks)
Kód: WH SP70 T122
1 199 €
Whirlpool WH SP70 T122
Neohodnotené
Značka: Whirlpool
Najväčšia kapacita* chladničky vo svojej kategórii, ktorá dosahuje 394 litrov vďaka dodatočnej šírke 15 cm a o 50 %** väčšiemu úložnému priestoru. Vysoký spotrebič, ktorý vyhovie potrebám vašej rodiny. Sklenené poličky, ktoré poskytujú pevnosť aj eleganciu. Ventilátor, ktorý zabezpečuje plynulé a rovnomerné prúdenie vzduchu v priestore spotrebiča pre dokonalú cirkuláciu vzduchu. Senzory 6. ZMYSEL, ktoré automaticky znižujú teplotu vo vnútri spotrebiča po pridaní potravín, čím znižujú spotrebu energie.

Priečinok na fľaše


Bezpečné skladovanie. Táto chladnička Whirlpool poskytuje dokonalý priestor pre skladovanie vašich fliaš, so špecializovaným priečinkom na fľaše vo dverách chladničky.

Objem 380 - 430 l


Všetok priestor, ktorý potrebujete. Táto chladnička Whirlpool je navrhnutá tak, aby poskytovala všetok priestor, ktorý potrebujete na pohodlné skladovanie potravín a nápojov.

Priečinok na mliečne výrobky


Starostlivosť o mliečne výrobky. Táto chladničkaWhirlpool je vybavená priestranným špecializovaným priečinkom, ktorý je vyhradený pre mliečne výrobky.

Malý priečinok


Bezpečné skladovanie pre malé predmety. Táto chladnička Whirlpool je vybavená špecializovaným malým priečinkom, takže môžete bezpečne skladovať malé predmety.

Space Management


Všetok priestor, ktorý potrebujete. Inovatívny dizajn tejto chladničky s mrazničkou Whirlpool poskytuje všetok priestor a flexibilitu, ktoré potrebujete na pohodlné a jednoduché skladovanie potravín a nápojov.

No Frost


Bez odmrazovania. Technológia No Frost redukuje vlhkosť vo vnútri mrazničky, čím zabraňuje tvorbe ľadu.

Ventilácia


Táto chladnička Whirlpool je vybavená ventilátorom, ktorý zabezpečuje plynulé a rovnomerné prúdenie vzduchu vo vnútri vášho spotrebiča.

Everest


Vysoká kombinovaná chladnička Everest poskytuje jedinečný priestor na skladovanie.

Sklenené poličky


Vášeň pre krásu v každom detaile. Táto chladnička Whirlpool obsahuje sklenené poličky navrhnuté tak, aby v sebe spájali krásu a funkčnosť a poskytovali vám ten najúplnejší zážitok, aký si len dokážete predstaviť.

Metal Multiflow


Prémiový vzhľad interiéru. Dizajn a elegantná kovová stena Multiflow, vďaka ktorej je chladnička elegantná aj vo vnútri.

Reverzné dvere


Obojstranné závesy dverí pre väčšiu univerzálnosť, aby sa hodili k usporiadaniu vašej kuchyne - nastavte si otváranie vľavo alebo vpravo.

Energetická trieda D


Optimálna energetická účinnosť.
Svojou energetickou triedou D vám tento spotrebič Whirlpool umožní užiť si skvelý výkon aj optimálnu spotrebu energie.

Prázdninový režim


Dovolenka bez starostí. Režim dovolenky umožňuje nastaviť chladničku s mrazničkou do pohotovostného režimu, keď ste na dovolenke.

50 % extra priestoru


Nová vstavaná Total No Frost chladnička s mrazničkou ponúka najväčšiu kapacitu* vo svojej kategórii, ktorá dosahuje 394 litrov vďaka dodatočnej šírke 15 cm a o 50 %** väčšiemu úložnému priestoru.

*Vychádza zo súčtu čistej kapacity, deklarovanej konkurenčnými výrobcami s ohľadom na segment vstavaných chladničiek s mrazničkou No Frost a vzťahuje sa na všetky modely s celkovou čistou kapacitou 394 litrov, predávané pod značkami Whirlpool Corporation: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht, KitchenAid.
**V porovnaní so štandardnou vstavanou beznámrazovou chladničkou Whirlpool so šírkou 55 cm.

Technológia 6. ZMYSEL


Technológia 6. ZMYSEL monitoruje teplotu vo vnútri mrazničky a chladničky a automaticky zvyšuje mrazenie, ak je to nevyhnutné. Efektívne a ekologické.

Activ0°


Ideálna zásuvka pre vaše čerstvé mäso a ryby. Technológia Activ0° zaručuje ideálne podmienky pre skladovanie vášho čerstvého mäsa a rýb, vďaka udržiavaniu stálej teploty a ochrane chuti, textúry a nutričných hodnôt vášho jedla.

Elektronický systém ovládania


Výnimočný výkon. Táto chladnička s mrazničkou Whirlpool disponuje elektronickým systémom ovládania, ktorý zabezpečuje nastavenie správnych parametrov kedykoľvek, vďaka čomu ponúka dokonalý výkon a kontrolu teplotu.

Fast Cooling


Rýchle chladenie. Teplota vo vnútri chladničky sa po uložení nových potravín okamžite zníži. Zabudované senzory automaticky upravujú teplotu chladenia, čím zabezpečujú nízku spotrebu energie a dlhšiu čerstvosť.

Fast Freeze


Rýchle mrazenie. Funkcia Fast Freeze nastaví teplotu v mrazničke až o 10 stupňov nižiu než je najnižšie nastavenie, aby zmrazila jedlo rýchlo a zachovala jeho nutričné hodnoty.

Flexibilné držiaky na fľaše


Špeciálny držiak na fľaše umožňuje maximálnu flexibilitu pri ukladaní potravín a nápojov vďaka pohyblivým podstavcom, ktoré je možné umiestniť kamkoľvek.

Freeze Control


Bezstarostné zmrazenie. Táto mraznička Whirlpool disponuje inovatívnou technológiou FreezeControl, ktorá efektívne chráni chuť a textúru vášho jedla a znižuje popáleniny mrazom až o 50%.

Fresh Box+


Ovocie a zelenina zostanú čerstvé až 15 dní*. Zásuvka s integrovaným posúvnym ovládačom pre reguláciu vlhkosti, ktorý vám umožní udržať ovocie a zeleninu čerstvé až 15 dní*.

*Založené na úbytku hmotnosti a vizuálnej kvalite s ohľadom na bežné ovocie a zeleninu. Interný testovací postup.

FreshBox 0°


Zachová čerstvosť vašich najchúlostivejších potravín na dlhšiu dobu! Teplota okolol 0 °C zaručuje ideálne podmienky pre skladovanie vášho čerstvého mäsa a rýb, vďaka udržiavaniu stálej teploty a ochrane chuti, textúry a nutričných hodnôt vášho jedla.

Neviditeľná inštalácia


Minimalistický dizajn zaručuje tiež exkluzívny neviditeľný koľajničkový systém, ktorý je úplne skrytý za dverami chladničky.

LED osvetlenie


Ideálneosvetlenie. Energeticky efektívne LED svetlo osvetľuje vnútro chladničky, čím umožňuje jednoduchšie nájsť to, čo hľadáte.

Teplotný alarm


Navrhnuté pre váš pokoj. Teplotný alarm vás varuje, ak nastane zvýšenie teploty vo vnútri vašej chladničky, vďaka čomu sa vyhnete potenciálnemu poškodeniu potravín.

Total No Frost


Zabudnite na ručné odmrazovanie mrazničky a tvorbu námrazy v chladničke. Táto technológia zabraňuje tvorbe ľadu v mrazničke aj chladničke.

Technológia ZenInverter


Vychutnajte si ticho v kuchyni s optimálnym výkonom pri nízkej hlučnosti vďaka invertorovému kompresoru nášho radu kombinovaných chladničiek s mrazničkou.
Kategória: Biela Technika
Systém inštalácie krycích dvierok: Slided-mounted
Typ: Kombinovaná chladnička s mrazničkou
Typ inštalácie: Vstavané
Nastaviteľné nožičky: Nie
Polička na fľaše: Nie
Farba: Biela
Mraziaci výkon (kg/24 h) (4-star priehradka) (EU2017/1369): 10
Ovládanie: Elektronické
Súčet objemov mraziacich priestorov (EÚ 2017/1369): 99
Celkový objem výrobku (EÚ 2017/1369): 394
EAN kód: 8003437052125
Súčet objemov chladiacich priestorov a nemraziacich častí (EÚ 2017/1369): 295
Dĺžka elektrického kábla (cm): 245
Odmrazovanie chladničky: Automatické
Počet košov v mrazničke: 3
Odmrazovanie mrazničky: Automatické
Počet sklápacích dvierok v mrazničke: Nedefinovaná
No Frost beznámrazový systém: Fridge and freezer
Automatický výrobník ľadu: Nedefinovaná
Chladiaca časť so systémom odvádzania rozpustenej námrazy: Nie
Indikátor otvorených dverí mrazničky: Nie
Počet teplotných zón: 2
Počet prestaviteľných poličiek v chladničke: 4
Počet poličiek v chladničke: 6
Termostat mrazničky: Žiadne
Termostat chladničky: Žiadne
Výstražný signál/porucha: Akustické
Dekoratívne uchytenie dverí: Nedefinovaná
Výška (cm): 193.5
Šírka (cm): 69.0
Hĺbka (cm): 55.1
Hĺbka na zabudovanie: 56.0
Mraznička hrubý objem (l): 99
Chladnička hrubý objem (l): 295
Maximálna šírka na zabudovanie: 0.0
Maximálna výška na zabudovanie: 0.0
Minimálna šírka na zabudovanie: 71.0
Minimálna výška na zabudovanie: 194.0
Trieda energetickej účinnosti (nariadenie (EÚ) 2017/1369): D
Prúdová poistka (A): 16
Ročná spotreba energie v kilowatthodinách za rok (kWh/rok) (EÚ) 2017/1369: 205
Trieda mrazenia: 4
Odolnosť pri výpadku prúdu (h): 9
Elektrické pripojenie (W): 140
Emisie akustického hluku prenášaného vzduchom (EÚ 2017/1369): 32
Rýchle chladenie: Áno
Funkcia rýchleho zmrazovania (EÚ 2017/1369): Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×