Whirlpool WHVS 61F LT DP K

Neohodnotené
Dostupnosť Vyprodáno
Kód: WHVS 61F LT DP K
449 €
Whirlpool WHVS 61F LT DP K
Neohodnotené
Výhody tohto Whirlpool nástenného odsávača pár: čierna farba. Hliníkové tukové filtre, ktoré možno umývať v umývačke riadu. LED svetlá pre ideálne osvetlenie. Vynikajúci odsávač pár, ktorý poskytuje svieže prostredie pre varenie bez mastnoty. Spotrebič so šírkou menšou ako 60 cm.

2 svetlá


Perfektné osvetlenie. Tento odsávač pár Whirlpool je vybavený dvoma integrovanými svetlami, ktoré poskytujú ideálne osvetlenie.

Dizajn v kombinácii so sklom


Navrhnutý pre potešenie. Moderný, elegantný a krásny. Tento sklenený odsávač pár je navrhnutý tak, aby sa stal pútavým doplnkom vášho domova.

Perimeter


Maximálna absorpcia zápachu. Vďaka technológii odsávania po obvode sa výpary z varenia absorbujú pozdĺž vonkajších okrajov odsávača pár, a nie cez tukový filter uprostred, vďaka čomu je vaša kuchyňa bez zápachu. Filtre sú skryté, čo znižuje hladinu hluku a zabraňuje prenikaniu mastnoty na povrch digestora.

Montáž na stenu


Montáž na stenu. Inštalácia tohto stenového odsávača pár Whirlpool je jednoduchá.

Energetická trieda A


Výnimočná energetická efektívnosť. Energetická trieda A zabezpečí ideálne výsledky, v kombinácií s najnižšou spotrebou energie.

Celková ročná spotreba energie


Ideálny výkon, vynikajúce úspory. Odsávače pár Whirlpool sú navrhnuté tak, aby poskytovali výnimočné výsledky a zároveň znižovali náklady na energiu.

4 rýchlosti


Všestranný výkon. Tento odsávač pár Whirlpool ponúka 4 možnosti rýchlosti, vďaka ktorým máte úplnú kontrolu nad rýchlosťou odsávania.

Booster


Varenie bez zápachov. Tento odsávač pár Whirlpool je bavený funkciou Booster, ktorá zaručí dokonalú filtráciu vzduchu a zápachov a mastnoty.

Technológia 6. ZMYSEL


Technológia 6. ZMYSEL. Vďaka senzorom teploty dokáže jedinečná technológia 6. ZMYSEL automaticky zvoliť režim prevádzky, ktorý je pre vás najvhodnejší.

Anti-condensation system


Systém proti kondenzácii pár funguje v manuálnom alebo automatickom režime. Ak je odsávač pár vypnutý bez zrušenia výberu tejto možnosti systém proti kondenzácii sa aktivuje automaticky. Modely vybavené touto funkciou plus majú výstup vzduchu umiestnený v hornej aj zadnej časti odsávača pár. Klasický vývod sa používa v režime filtrovania aj odťahu s odkrytým komínom. Inovatívny zadný vývod umožňuje fungovanie odsávača v režime odťahu pripojením na odťahové potrubie, ktoré je už namontované v stene, kde bude odsávač nainštalovaný.

Uhlíkový filter je súčasťou balenia


Vychutnajte si vždy čerstvý vzduch vo vašej kuchyni. Tento odsávač pár Whirlpool obsahuje uhlíkový filter na čistenie vzduchu, ktorý účinne chráni vašu kuchyňu pred zápachom a mastnotou.

DropProtect


Inovatívna nano povrchová úprava, ktorá účinne zabraňuje padaniu kvapiek zo skleneného povrchu digestora na vašu varnú dosku a do vašich hrncov a panvíc.*

*Založené na internom testovaní Whirlpool s ohľadom na bežné podmienky varenia.

Elektronické ovládanie


Ovládanie bez námahy. Tento odsávač pár Whirlpool obsahuje intuitívne elektronické ovládanie, ktoré je navrhnuté tak, aby vám poskytlo čo najjednoduchšie používanie.

Flexibilná inštalácia


Flexibilné možnosti inštalácie. Tento odsávač pár Whirlpool možno prevádzkovať v režime odťahu mimo miestnosť alebo recirkulácie (potrebný je filter), takže si môžete vychutnať úplnú voľnosť pri navrhovaní kuchyne.

Tukový filter


Varenie bez zápachu. Tento odsávač pár Whirlpool je vybavený účinným tukovým filtrom, ktorý chráni kuchynské povrchy a zabezpečuje príjemné varenie bez zápachu.

Motor s vysokou účinnosťou


Účinnosť na prvom mieste. Motor tohto odsávača pár Whirlpool je navrhnutý tak, aby poskytoval ideálnu filtráciu a zároveň zaisťoval vysokú energetickú účinnosť.

LED osvetlenie


Efektívny sytém osvetlenia. Systém LED osvetlenia vydrží 10 krát dlhšie než tradičné žiarovky a spotrebuje o 90% menej energie.

Dotykové ovládanie


Intuitívne ovládanie. Štýlové dotykové ovládanie poskytuje jednoduchý okamžitý prístup ku všetkým funkciám a nastaveniam vášho odsávača pár.


Energetická trieda A

Kategória: Digestory
Výška (cm): 147.5
Šírka (cm): 59.8
Hĺbka (cm): 37.1
Hĺbka na zabudovanie: 0.0
Maximálna šírka na zabudovanie: 0.0
Maximálna výška na zabudovanie: 0.0
Minimálna šírka na zabudovanie: 0.0
Minimálna výška na zabudovanie: 0.0
Výška produktu, bez komína (mm): 504
Energetická trieda: A
Trieda fluidnej dynamickej účinnosti: A
Hlučnosť (dBA): 65
Trieda účinnosti filtrácie tukov: E
Trieda svetelnej účinnosti: A
Celková ročná spotreba energie (kWh): 47.5
Prúd (A): 1,2
Kapacita odsávania - Booster (m3/h): 740
Kapacita odsávania pri recirkulácii - Booster (m³/h): 440
Celkový výkon osvetlenia (W): 5
Maximálny výkon odsávania (m³/h): 580
Maximálny výkon pri recirkulácii (m³/h): 420
Spätná klapka: Áno
Úroveň hluku pri max. rýchlosti (2010/30/EU): 65
Typ: Vertikálny
Typ ovládania: Dotykové ovládanie
Umývateľný filter: Nie
Osvetlenie: LED
Počet osvetlení: 2
EAN kód: 8003437056130
Počet stupňov výkonu: 4
Elektrické pripojenie (W): 275
Typ konštrukcie: Vstavané
Dĺžka elektrického kábla (cm): 150
Type of control: Elektronické
Voľba dekoratívnej lišty: Nedefinovaná
Materiál tukového filtra: Washable aluminium
Ovládanie osvetlenia: On/Off
Diaľkové ovládanie: Nie
Booster: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×