Whirlpool WVHF83BB

Neohodnotené
Dostupnosť Vyprodáno
Kód: WVHF83BB
1 649 €
Whirlpool WVHF83BB
Neohodnotené
Výhody tejto indukčnej sklokeramickej varnej dosky Whirlpool s odsávačom pár: elegantná technológia, ktorá ohrieva panvicu, nie varnú dosku, čím znižuje rozptyl energie a zabezpečuje dokonalé výsledky varenia. 4 indukčné varné zóny. Technológia Flexi Cook, ktorá umožňuje spojenie viacerých zón do jednej pre väčšie hrnce a panvice. Stupnica pre jednoduché ovládanie spotrebiča. Výrobok je určený pre odvod vzduchu do odvetrávania. Pre recirkulačný režim pozrite WVH83B F KIT.

Flexible Cooking


Automatické nastavenie výkonu. Na dotykovom displeji vyberte funkciu varenia a varná doska podľa toho automaticky nastaví úroveň výkonu.

Keep Warm


Udržiavanie v teple. Funkcia Warm Keeping v tejto mikrovlnnej rúre sWhirlpool sa postará o to, že vaše jedlo zostane teplé až 4 hodiny, zatiaľ čo ho chráni od vyschnutia, takže si môžete vychutnať svoje jedlo kedykoľvek chcete.

Inštalácia Filo


Naše varné dosky sú navrhnuté tak, aby boli krásne a funkčné. Vďaka vynikajúcemu dizajnu Filo našich integrovaných varných dosiek je čistenie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Predné ovládacie prvky


Úplná kontrola nad varením. Ľahko prístupné a skutočne intuitívne ovládacie prvky sú pohodlne umiestnené na prednom paneli varnej dosky, čo zaručuje bezproblémové varenie

Technológia indukcie


Rýchlejšie a energeticky úspornejšie varenie. Indukčná technológia ohrieva panvicu, nie varnú dosku, čím znižuje rozptyl energie o 10 % a poskytuje ideálne výsledky varenia.

Booster 3 kW


Vychutnajte si ideálne výsledky rýchlejšie. Táto varná doska Whirlpool je vybavená 3 kW boosterom pre rýchlejšie a efektívne výsledky ohrevu.

Booster


Vychutnajte si s nastavením výkonu Booster mimoriadne krátky čas varenia.

Direct Access


Nové používateľské rozhranie s vyhradenými tlačidlami pre každú varnú zónu. Každá sada ovládacích prvkov je priradená k príslušnému miestu na povrchu varnej dosky, aby bolo používanie neuveriteľne intuitívne.

Flexi Cook


Flexibilita a výkon. Flexi Cook poskytuje flexibilný priestor na varenie pre hrnce a panvice akejkoľvek veľkosti.

Power management


Variabilnosť pripojenia. Pomocou funkcie Power Management môžete nastaviť úroveň celkového príkonu varnej dosky, v závislosti od úrovne elektrickej siete vo vašej domácnosti.

Slider


Intuitívne varenie. Intuitívna dotyková stupnica nastavenia výkonu / Slider vám umožňuje ovládať výkon každej varnej dosky, zatiaľ čo podsvietený displej vám ukazuje, ktoré varné zóny sa práve používajú.
Kategória: Varné dosky
Výška (cm): 25.0
Šírka (cm): 83.0
Hĺbka (cm): 51.5
Hĺbka na zabudovanie: 49.0
Maximálna šírka na zabudovanie: 56.0
Minimálna šírka na zabudovanie: 56.0
Typ ovládania: Elektronické
EAN kód: 8003437646881
Počet indukčných zón: 4
Časovač: Áno
Typ konštrukcie: Vstavané
Dĺžka elektrického kábla (cm): 150
Prúd (A): 32,2
Umiestnenie ovládacieho panelu: Spredu
Typ bezpečnostného zariadenia pre plyn: Nedefinovaná
Indikátor zapnutia: Áno
Indikátor zbytkového tepla: Separate
Vypínač Zap/Vyp.: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×